انتخاب فرشانتخاب فرش در دکوراسیونانتخاب مدل فرشانتخاب مدل فرش در دکوراسیون منزلانتخاب و خرید فرشپرده و فرشچرا فرش گرددکوراسیون داخلیدلایل استفاده از فرش گرد در دکوراسیونرنگ فرش گردوییغزاله عزالدینفرشفرش گرد در اتاق خوابفرش گرد در دکوراسیونفرش گرد در دکوراسیون نشیمنمشکل انتخاب فرشمطالب آموزشیمطالب تخصصی دکوراسیون داخلیهمه مطالبوسایل و تزئینات دکوری

6 دلیل برای استفاده از فرش گرد در دکوراسیون + 50 نمونه

در دکوراسیون هر فضایی  از اتاق نشیمن و اتاق خواب گرفته تا  سایر قسمت های منزل معمولاً از یک فرش مستطیل شکل در یک اتاق مستطیل یک فرش مربع شکل در یک اتاق مربع ؛ و فرش های گرد را برای استفاده در سالن های ورودی ، زیرمیز ناهار خوری دایره ای ، یا حتی در اتاق بازی کودکان استفاده میکنند.

مبلمان خانه همینطور دیوارهای اکثر اتاق ها به طور معمول زاویه دارند بنابراین منطقی است که برای اکثر مردم ، فرش مستطیل کلاسیک یا مربع شکل یک انتخاب امن است. اما برخی شرایط خاص وجود دارد که فرش گرد میتواند انتخاب بهتری باشد  در ادامه با دکوبوم با شش دستورالعمل که به شما کمک می کند بفهمید چه موقع فرش گرد مناسب اتاق شماست و ۵۰ نمونه الهام بخش همراه باشید….

۱-می خواهید جزئیات معماری منحنی را برجسته کنید.

Round Rug 38 - 6 دلیل برای استفاده از فرش گرد در دکوراسیون + 50 نمونه

۲-می خواهید شی دایره ای دیگری را در دکور مانند یک مبلمان بی نظیر،یک لوستر گرد یا لوازم جانبی قابل توجه مانند آینه گرد به نمایش بگذارید.

Round Rug 41 - 6 دلیل برای استفاده از فرش گرد در دکوراسیون + 50 نمونه

۳- می خواهید یک منطقه مشخص و مجزا ایجاد کنید. فضای زندگی شما یک طرح مفهومی باز مانند یک اتاق زیر شیروانی است یا اتاق شما به اندازه کافی بزرگ است که می تواند یک فضای کاربردی جداگانه مانند یک گوشه مطالعه داشته باشد ، یک فرش گرد می تواند به تعریف آن فضا کمک کند.

Round Rug 3 - 6 دلیل برای استفاده از فرش گرد در دکوراسیون + 50 نمونه

۴- می خواهید فرش کل خانه یا فرش یک حوزه از منزل را با یک فرش برجسته با تم معینی لایه لایه کنید.

۵-می خواهید اتاق کوچک  در دکوراسیون منزل بزرگتر به نظر برسد استفاده از یک فرش گرد در یک فضای کوچک یک ترفند است که طراحان همیشه از آن برای بزرگتر کردن فضای اتاق استفاده می کنند.

۶- شکل فرش مستطیل استاندارد در فضای شما به دلیل محدودیت ها کار نمی کند. فرش ها به طور معمول در اندازه های استاندارد ارائه می شوند. گاهی اوقات ، به دلیل اندازه و محل قرارگیری مبلمان ، موانع ساختاری مانند ستون ها یا حتی فضای مورد نیاز مانعی برای استفاده از فرش های استاندارد است و فرش گرد میتواند مشکل شما را حل کند.

با نمونه های الهام بخش در ادامه همراه باشید….

تحریریه دکوبوم- غزاله عزالدین

منبع:houzz،home-designing


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن