ابعاد استاندارد مبلمانابعاد استاندارد مبلمان نشیمنابعاد و اندازه مبل راحتیاستفاده از مبلمان کوچک در نشیمناصول انتخاب مبلمان منزلانتخاب مبلمان برای نشیمن کوچکدکوراسیون آپارتمان کوچکدکوراسیون مسکونیدکوراسیون نشیمن کوچکطراحی سفارشیفروش مبل مدرنفروش مبلمان خانگیفروش مبلمان منزلمبل راحتی منزلمبل مدرنمبلمانمبلمان ترکیبی و چند منظورهمبلمان راحتی کوچکمبلمان کم جانشیمننشیمن کوچکهمه مطالب

51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !

در دنیایی که مردم اغلب به دنبال بزرگترین و بهترین  گزینه ها هستند ، در دکوراسیون نیاز به گزینه های جمع و جورتر  نیز هست مخصوصا با تغییر سبک زندگی و نوع زندگی شهری در آپارتمان های کوچکتر و رویکرد سبک زندگی مینیمال گاهی مبل های “استاندارد”  نیز در فضا نمی توانند به خوبی  نقش الیفا کنند و فضای کافی برای حرکت و یا رفتارهی عادی روزمره در اختیار خانواده ها قرار دهند از این رو مبلمان سفارشی یا مبلمان راحتی  با ابعاد کوچکتر علاوه بر زیبایی راحتی بیشتر در چیدمان، تغییر دکوراسیون آسان و زندگی راحت تری را به ارمغان می آورند در ادامه با نمونه مبلمان راحتی سایز کوچک در انواع متریال و سبک و رنگ ها با دکوبوم همراه باشید….

small sofa 1 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !

مبل مدرن کوچک Muuto Oslo: این مبل مدرن کوچک مانند اثری هنری و مجسمه ای چشم نواز است. این مبل دو نفره است و عرض آن تقریباً ۶۰ اینچ است که با رنگ متفاوت خود میتواند فضا را بسیار مدرنتر و کاربردی با کنتراست بصری تغییر دهد.

small sofa 1 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !

مبل سفید مدرن: فضاهای کوچک با سبک مدرن و با رنگ سفید در کنار اکسسوری های طلایی می توانند ظاهری مدرن اما لوکس تر ایجاد کنند کافیست که در همه اجزا وحدت و هماهنگی را در نظر بگیرید.

small sofa 2 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !

تنالیته خاکستری و بژ از رنگ های خنثی  و بسیار عالی برای دکوراسیون فضاهای کوچک محسوب می شوند که در کنار ابعاد کوچک و سفارشی ظاهری مدرن و  سبک زندگی راحتی در دکوراسیون ایجاد میکنند.

small sofa 3 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !

مبل راحتی آبی : خطوط شارپ در این مبلمان کوچک سبک کابریول را تعریف می کند.پشتی محکم گرد بدون پارچه و تزیینات اضافی  ظرافتی ویزه برای انواع سبک های دکوراسیون مهیا می سازد. عرض این مبل ۷۲ اینچ است.

small sofa 4 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 5 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !

مبل اسکاندیناوی: این سبک مبل مناسب برای سبک دکوراسیون اسکاندیناوی و با تنالیته رایج این رنگ در عرض۷۷.۵ اینچ استنوع طراحی ال شکل دو طرفه و انعطاف پذیری بیشتری را برای دکوراسیون فضاهای کوچک مهیا ساخته است.ت.

small sofa 6 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 7 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 8 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 9 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 10 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !

مبلمان با رنگ های منحصر به فرد میتوانند در دکوراسیون نشیمن نقش نقطه کانونی را ایفا کنند ضمن اینکه شادابی و رنگ را به دکور می افزایند.

small sofa 11 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 12 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 13 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 14 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 15 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 16 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !

مبل کوچک مخملی سبز: مخمل سبز و زرق و برق دار  ظاهری لوکس و تمی زیبا  با جزئیات برنجی  به این مبل اهدا کرده این مبل سبز رنگ مدرن با عرض ۷۲ اینچ ، شامل دو بازوی کناری و یک ردیف بالشتک برای افزدون راحتی است که  هر بالشتک پشتی با یک لایه مصنوعی از الیاف بازیافت شده برای  سازگاری با محیط زیست طراحی شده است.

small sofa 17 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 18 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 19 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 20 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 21 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 22 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 23 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 24 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 25 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 26 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 27 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 28 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 29 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 30 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 31 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !

مببل کوچک مشکی : مبل های کوچک می توانند به اندازه مبل های بزرگتر  ، لوکس و زیبا به نظر برسند. این مبل کوچک مشکی زیبا و زیبا دارای پشتی گرد به سبک کابریول است و کمک می کند فضا بزرگتر به نظر برسد.

small sofa 32 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 33 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 34 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !

مبل کوچک خمیده : طراحی بدون بازو  این مبل نشیمن را بزرگتر نشان می دهد این قطعه بخشی از یک مجموعه مبلمان  مدولار است که در صورت لزوم می تواند با چندین قطعه  دیگر را برای ایجاد اندازه دلخواه ترکیب شود.

small sofa 35 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 36 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !

مبل چرم مصنوعی :  این مبل با عرض کمی کمتر از ۷۰ اینچ ، یک مبل خظریف و زیبا برای  ایجاد فضای سه نفره  اما در قالب کم جا است این مبل دارای یک قاب تاکسیدو با دو بالشتک بزرگ پشتی و بالشهای تقویت کننده گرد برای راحتی بیشتر است.

small sofa 37 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 38 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 39 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 40 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 42 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 43 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 44 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 45 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 46 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 47 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !

مبل مدرن کوچک خاکستری روشن: این مبل کوچک می تواند سه تا چهار مهمان را پذیرا باشد  قالب تاکسیدو (بازوهای مستقیم و پشت صاف) فضای بیشتری را ذخیره می کند و اجازه می دهد این قطعه به  سمت دیوار یا گوشه ای از نشیمن هدایت شود. پارچه مرتب و پایه های مخروطی ظاهری مدرن و هوشمندانه در دکوراسیون ایجاد میکند.

small sofa 48 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 49 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !small sofa 50 - 51 نمونه مبلمان راحتی با اندازه کوچکتر از استاندارد !

تحریریه دکوبوم

منبع: home-designing


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن