تخریب و بازسازیدکوراسیون اداری و تجاری-دکوراسیون داخلی شرکت-دکوراسیون داخلی اداری- چیدمان دفتر کار- چیدمان اتاق کار-اتاق کنفرانس-پرده ی اتاق کار-دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن-رنگ- همه چیر درباره ی دکوراسیسون اداریدکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی اتاق خوابدکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکدکوراسیون داخلی سبزدکوراسیون داخلی مدرندکوراسیون منزلرنگ در دکوراسیون داخلیکابینت آشپزخانهمقالات

۶ روند طراحی داخلی که در سال ۲۰۲۱ مورد استقبال قرار می گیرد

New Home Interior Decoration Trends Ideas 7 80x80 - ۶ روند طراحی داخلی که در سال ۲۰۲۱ مورد استقبال قرار می گیرد

برخی از ترندهای دکوراسیون داخلی منزل در سال ۲۰۲۱

احیای سبک های مد روز ، هنرها و صنایع دستی و تکسچرهای ارگانیک، برخی از روندهایی است که پیش بینی می شود در سال 2021 در دکوراسیون داخلی منزل دیده مورد استقبال قرار گیرند.

ویروس کرونا به طرز چشمگیری شیوه زندگی ما را تغییر داده است ، بنابراین جای تعجب نیست که تأثیر زیادی در نحوه طراحی دکوراسیون داخلی، تزئین و استفاده از خانه های ما داشته باشد.

لورن لی ، طراح داخلی و بنیانگذار Sisällä ، پیش بینی می کند که “روند طراحی دکوراسیون داخلی در یک حباب تکامل نمی یابد. آنها پاسخ مستقیم به وقایع جهان هستند و 2020 همانطور که می گویند” بی سابقه “است.

در اینجا او دیدگاه مشترکی در مورد برخی از گرایش های داخلی دارد که می توان انتظار داشت با ورود به سال 2021 شاهد موارد بیشتری باشیم.

هنرها و صنایع دستی

درواقع این بیماری همه گیر سبب شد تا افراد به خلق هنرهای دستی جدید دست بزنند. در این مدت در خانه زمان آزادتری داریم که میتوانیم به یادگیری برخی هنرها بپردازیم و دست ساخته های زیادی با استفاده از لوازمی که در خانه موجود است بیافرینیم.

سبک قدیمی

وقتی صحبت از صنایع دستی میشود به یاد سبک های قدیمی دکوراسیون داخلی منزل می افتیم اما اینبار متفاوت تر از قبل. اینطور که با دکوراسیون مدرن تلفیق می شود. مثلا در یک فضایی با دکوراسیون داخلی مدرن که رنگ غالب در آن سفید بوده و در آن از صنایع دستی استفاده شود. درست مثل کاغذدیواری گلدار که دوباره به لطف این سبک از دکوراسیون داخلی برگشته اند.

متریال های طبیعی

حتما استفاده از هنرهای دستی و متریال های طبیعی راهی برای فرار از زندگی های دیجیتالی امروزی است. برای مثال شاهد استفاده از چوب با ظاهری ارگانیک تر در دکوراسیون داخلی منزل خواهیم بود. لوورن لی می گوید:”ما از نقایص مواد طبیعی اصیل استقبال خواهیم کرد و از موادی نظیر چینی با ظاهر مرمر، جنس براق و ساخته شده توسط انسان دور خواهیم شد. چراکه به سمتی در حرکت هستیم که می خواهیم مواد با بافت طبیعی مانند پشم ، پارچه ، چوب و سنگ را ببینیم و احساس کنیم.”

رنگ های شاد

در این دوران بیماری سخت کرونا که زمان بیشتری را در خانه میگذرانیم، شاید آخرین چیزی که میخواهیم این است که حداقل خانه مان کسل کننده و دلگیر نباشد. لوورن پیش بینی می کند که در سال 2021 دکوراسیون منزل از سایه های بی رنگ خاکستری ، سیاه و سفید دور می شود. همچنین می گوید “بیش از هر زمان دیگری باید احساس خوش بینی کنیم ، بنابراین از رنگ زرد به وفور در دکوراسیون داخلی منزل استفاده می شود. زیرا زرد رنگی دوستانه، شاد و ساده است.”

البته ممکن است دیدن رنگ زرد در دکوراسیون داخلی منزل برای بسیاری از افراد غیر معقول و یا استفاده از آن ترسناک باشد. اما نکته اینجاست که باید از آن در روش مناسب استفاده شود تا باعث ایجاد نشاط در فضا شود. از رنگ زرد خردلی تا بژ گرفته همگی رنگ هایی هستند که در دکوراسیون داخلی می توان از آن ها استفاده کرد.

زیبایی های روزمرگی

در این دوران کرونا که زمان بیشتری را در خانه هستیم توجه به چند المان کوچک در دکوراسیون داخلی می تواند حال ما را بهتر کند. مثل یک روتختی زیبا، کوسن و حتی یک شمع میتواند باعث برافراشتن و روشنایی محیط شوند. درواقع میتوان گفت که به جای یک بازسازی کامل با توجه به چیزهای کوچک میتوان یک دکوراسیون جذاب داشت.

خرید از تولید داخلی

لوورن معتقد است که آمار افراد در حمایت از کالای داخلی هر روز افزایش می یابد. چرا که خرید از خارج کشور معتلی زیادی خواهد داشت بنابراین ما به دنبال تولید کنندگان لوازم داخلی منزل مثل مبلمان و .. هستیم تا محصول مرغوبی را تولید کنند.


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن