تخریب و بازسازیدکوراسیون اداری و تجاری-دکوراسیون داخلی شرکت-دکوراسیون داخلی اداری- چیدمان دفتر کار- چیدمان اتاق کار-اتاق کنفرانس-پرده ی اتاق کار-دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن-رنگ- همه چیر درباره ی دکوراسیسون اداریدکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی اتاق خوابدکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکدکوراسیون داخلی سبزدکوراسیون داخلی مدرندکوراسیون منزلرنگ در دکوراسیون داخلیکابینت آشپزخانهمقالات

۵۵ ترفند برای دکوراسیون و چیدمان فضای نشیمن خانه ها_پارت۳

19 1 80x80 - ۵۵ ترفند برای دکوراسیون و چیدمان فضای نشیمن خانه ها_پارت۳

۵۵ ترفند برای دکوراسیون و چیدمان فضای نشیمن خانه ها_پارت۲

44 80x80 - ۵۵ ترفند برای دکوراسیون و چیدمان فضای نشیمن خانه ها_پارت۳

۵۵ ترفند برای دکوراسیون و چیدمان فضای نشیمن خانه ها_پارت۴

23. یک اتاق نشیمن عالی با تابلو نقاشی طراحی کنید

ایده‌های دکوراسیون اتاق نشیمن زرد می‌توانند واقعاً شیک باشند اگر آن‌ها را با قطعات عتیقه و مبلمان سنتی ترکیب کنید که به شکلی در اطراف یک میز قهوه خوری مرکزی چیده شده‌اند تا ظاهری کلاسیک ایجاد کنید. نسبت‌های بزرگ اتاق با مجموعه‌ای از تابلوهایی که به طور متقارن روی یک دیوار آویزان شده‌اند، برجسته می‌شوند و شخصیت و رنگ را به طرح اضافه می‌کنند.

24. خلوص را در فضای خود القا کنید

با ایده های اتاق نشیمن خنثی به اصول اولیه بازگردید. در کنار تمام هیاهوی رنگ، الگو و شکل در دکوراسیون داخلی فعلی ، داستانی آرام‌تر از فرم‌ها و بافت‌های در نظر گرفته‌شده در بهترین حالت وجود دارد. دکوراسیون خود را با کتان یا ابریشم ساده، فلز براق، چوب و سنگ صیقلی پر کنید تا ظرافت و ماندگاری را به فضای داخلی بیاورید و آنها را فراتر از مدهای فصلی قرار دهید. در اینجا کفپوش بتنی صیقلی تضاد ملایمی با اثاثیه ارگانیک ارائه می دهد، در حالی که یک پوشش دیواری با پارچه چمنی هوشمند به آثار هنری دراماتیک اجازه دیده شدن می دهد.

25. یک عنصر از ظرافت سبک را اضافه کنید

یک فرش ایرانی آنتیک، قسمت های نشیمن این اتاق را مشخص می کند. رنگ‌های غنی فرش و صندلی‌های سنتی به گرمای فضا می‌افزایند و رسمی بودن آن‌ها با کاناپه‌های راحت پوشیده شده با کتان طبیعی جبران می‌شود تا حالتی سبک‌تر به دکوراسیون شما ارائه دهد. مبلمان به طور متقارن قرار داده شده اند تا ظاهری متعادل ایجاد کنند، در حالی که چشم به نقطه کانونی شومینه در این اتاق نشیمن دنج کشیده شده است.

26. از طریق مقیاس و بافت، علاقه ایجاد کنید

ابانی ترنر، طراح دکوراسیون داخلی، ترنر پوکاک، توضیح می دهد: «الگوها راهی عالی برای معرفی شخصیت به دکوراسیون یک اتاق است. می توان از آن برای تعریف یک فضا و تغییر لحن مناطق مختلف استفاده کرد. به عنوان مثال، شما ممکن است بخواهید یک الگوی پررنگ‌تر روی اثاثه یا لوازم داخلی یک فضای نشیمن رسمی با الگوی ثابتی که در یک اتاق مجاور استفاده می‌شود، داشته باشید. نکته کلیدی این است که با پارچه ای شروع کنید که دارای الگوی چشمگیر با بیش از سه رنگ باشد. رنگ‌هایی را که در طرح آن استفاده می‌شود، انتخاب کنید.

27. یک ویژگی برای دیوار ایجاد کنید

در دکوراسیون داخلی خیلی از خانه ها فضای بالای کاناپه اغلب می فراموش می شود، اما در اصل به اندازه سایر قسمت ها نیاز به توجه دارد. الگو هایی را انتخاب کنید که با طرح کلی اتاق هماهنگی داشته باشد و در مجموعه ای از قاب های منطبق آویزان شود. برای ایجاد هماهنگی و علاقه بصری اعداد فرد را در نظر بگیرید یا برای ایجاد تعادل با ظاهری متقارن بازی کنید.

28. ایجاد بیانیه

رنگ را با ترکیبی از بافت ها و چاپ ها ترکیب کنید. اگر پس زمینه ساده ای دارید، یک کاناپه با رنگ پر جنب و جوش، مانند آبی انتخاب کنید و آن را با مجموعه ای از کوسن ها بارنگ های متضاد برای ایجاد یک کانون بصری واقعی ترکیب کنید. یک فرش طرح دار برای کف فضا اضافه کنید .

29. روی فرش ها سرمایه گذاری کنید

یک فرش بر روی کف چوبی لایه ای از جذابیت و راحتی را به دکوراسیون اتاق نشیمن اضافه می کند. یک فرش بزرگ انتخاب کنید، تا بتوانید تمام مبلمان را روی آن قرار دهید. در یک اتاق بزرگ با پلان باز، یک فرش می تواند محل نشیمن را مشخص کند. اگر مبلمان مشخصی وجود دارد، مثلاً یک صندلی آبی، فرشی را با رنگ آبی انتخاب کنید تا صندلی برجسته شود.

30. اجازه دهید نور وارد شود

رنگ‌های ملایم و سبک متوالی به این فضای نشیمن خانوادگی مدرن حس روشنایی می دهد. مبلمان با الهام از دکوراسیون اسکاندیناوی روحیه سبک این طرح را برجسته می کند. پانچ رنگی که توسط لوازم جانبی و نقاشی دیواری ارائه می شود و فرش طرح دار جذابیت و گرما را به اتاق می بخشد. هدف اصلی دکوراسیون اسکاندیناوی بهبود زندگی روزمره است. بنابراین، مبلمان نه تنها ظریف و شیک، بلکه در مورد عملکرد نیز باید مناسب باشند – باید در خدمت هدف باشند و در آزمون زمان مقاومت کنند.

31. از نورپردازی برای جلوه های دراماتیک استفاده کنید

لوسترها و آویزها ایده های پرطرفدار نورپردازی دکوراسیون اتاق نشیمن برای جلوه های چشمگیر هستند، اما نیازی نیست که در مرکز اتاق باشند. سعی کنید یک آویز را روی میز قرار دهید ، یا سه گوی شیشه‌ای که در ارتفاع‌های مختلف در گوشه‌ای آویزان شده‌اند. استفاده از آویز یک راه غیر معمول است که می تواند یک لایه سرگرم کننده به طرح نورپردازی شما اضافه کند.

32. یک تکه مبلمان برجسته را انتخاب کنید

فقط یک تکه مبلمان می تواند دکوراسیون یک اتاق نشیمن را متحول کند. لازم نیست به اندازه بوفه بالا پررنگ باشد. ممکن است خوش فرم باشد، مربوط به دوره ای متضاد (به اواسط قرن در فضایی به سبک روستایی فکر کنید) یا ممکن است به نسبت آن باشد. یا، برای نگاهی متفاوت به آن، ممکن است یک قطعه تک رنگ و جسورانه را اضافه کنید که کاملاً در تضاد با ایده های رنگ آمیزی اتاق نشیمن شما باشد.

33. آن را تمیز و مرتب نگه دارید

زندگی مدرن مستلزم آن است که اتاق اصلی خانه بسیاری از کارها یا عملکردها را انجام دهد، بنابراین هنگام طراحی و برنامه ریزی دکوراسیون یک اتاق نشیمن، برنامه ریزی خوب یک نکته کلیدی است. ذخیره سازی خوب در یک اتاق خانوادگی ضروری است و این قفسه بندی فضای سخاوتمندانه ای را برای نمایش اشیاء، کتاب ها و عکس های مورد علاقه فراهم می کند، در حالی که کمدها و کشوهای داخلی DVD، بازی ها و تجهیزات AV را پنهان می کنند.

34. از یک طرح تک رنگ یک ویژگی بسازید

رنگ های سیاه و سفید برای یک فضای نشیمن ایده آل است، جایی که واقعاً می توانید با الگو، بافت و چاپ بهترین دکوراسیون را داشته باشید. اگر مبل سفید برای فضای شما کاربردی نیست میتوانید ا رنگ های فیلی ، طوسی و .. استفاده کنید. الگوهای سیاه و سفید فراوان و یک قالیچه چشم نواز می تواند ظاهری را ایجاد کند و همیشه می توانید با رنگ های کم رنگ خاکستری، بژ یا سفید کرمی ظاهر را ملایم تر کنید.


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن