تخریب و بازسازیدکوراسیون اداری و تجاری-دکوراسیون داخلی شرکت-دکوراسیون داخلی اداری- چیدمان دفتر کار- چیدمان اتاق کار-اتاق کنفرانس-پرده ی اتاق کار-دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن-رنگ- همه چیر درباره ی دکوراسیسون اداریدکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی اتاق خوابدکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکدکوراسیون داخلی سبزدکوراسیون داخلی مدرندکوراسیون منزلرنگ در دکوراسیون داخلیکابینت آشپزخانهمقالات

۵۵ ترفند برای دکوراسیون و چیدمان فضای نشیمن خانه ها_پارت۵

44 80x80 - ۵۵ ترفند برای دکوراسیون و چیدمان فضای نشیمن خانه ها_پارت۵

۵۵ ترفند برای دکوراسیون و چیدمان فضای نشیمن خانه ها_پارت۴

5 8 80x80 - ۵۵ ترفند برای دکوراسیون و چیدمان فضای نشیمن خانه ها_پارت۵

ایده های نورپردازی اتاق نشیمن – ۱۰ روش عالی برای روشن کردن فضای خود

45. یک رنگ دیوار تیره انتخاب کنید اما نور و گرما را اضافه کنید.

استفانی استین، که یک استودیوی طراحی دکوراسیون داخلی در لس آنجلس رااداره می‌کند، او درمورد دکوراسیون اتاق‌هایی که زندگی با آن‌ها آسان است، اما همچنان تاثیرگذار هستند، متخصص است. این اتاق نشیمن تاریک در تصویر بالا، رویکرد او را نشان می‌دهد. مبلمان منحنی که مدرن است اما حالت خوش آمدگویی دارد و علی‌رغم رویکرد مدرن، احساسی واقعاً سنتی دارد. اگر می‌خواهید مانند استفانی از رنگ تیره برای دیوارهای خود استفاده کنید تا حسی دنج و صمیمی در دکوراسیون خانه خود ایجاد کنید، مطمئن شوید که سایه‌های تیره‌تر را با رنگ‌های کم‌رنگ که در اینجا روی مبل‌ها، کف و پنجره‌ها دیده می‌شود متعادل کنید. لمسی از گرما با رنگ های برجسته در مبلمان و لوازم جانبی رت فراموش نکنید.

46. یک ترکیب التقاطی را برای داشتن یک اتاق نشیمن دلپذیر انتخاب کنید

استودیوی طراحی دکوراسیون داخلی در لندن Kelling Designs دوست دارد اتاق هایی را طراحی کند که بین ظرافت و عملگرا بودن در نوسان است و ما فکر می کنیم این اتاق نشیمن کاملاً هردو مورد را در بر می گیرد. ترکیب التقاطی از الگوها برای گذر از زندگی پرمشغله خانوادگی مناسب است، در حالی که رنگ، علاقه و مهمتر از همه گرما را به فضا اضافه می کند. استفاده از الگوهای متضاد در دکوراسیون داخلی خوب کار می کند زیرا پالت رنگ مکمل است و هر کدام به کاناپه وابسته است.

47. به دنبال یک نگاه آرام و عقب نشینی

برای طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن به سبک مینیمالیستی، مبلمان روکش شده باید ساده و حداقل جزئیات داشته باشند. برای دستیابی به این ظاهر، یک مبل راحتی کتان ساده انتخاب کنید. برخی از طرحهای ظریف و رنگها را می توان با مبلمان نرم معرفی کرد.

48. نیمکت پایین پنجره ها

با الهام از خانه‌های تابستانی پوشیده از چوب به سبک اسکاندیناوی و نیوانگلند، این طرح دکوراسیون آرام، که سایه‌های ظریف طبیعت را بازتاب می‌دهد، به گونه‌ای طراحی شده است که مرز بین داخل و خارج را محو کند. صندلی پایین پنجره نقطه کانونی زیبایی را در دکوراسیون این خانه فراهم می‌کند، همچنین می‌تواند فضای ذخیره‌سازی را زیر یک درب مخفی پنهان کند و مکانی فوق‌العاده برای نشستن است.

49. به سراغ رنگهای خاکستری برای داشتن ظاهری معاصر

«ایده‌های دکوراسیون اتاق نشیمن خاکستری» یکی از عباراتی است که بیشتر در اینترنت جستجو می‌شود. اما بسیاری از اتاق‌های نشیمن خاکستری خنثی و کم رنگ هستند. اگر می خواهید طرحی دراماتیک ایجاد کنید که در شب دنج باشد، خاکستری عمیق و معاصر مانند آنچه در این اتاق وجود دارد حرکتی جسورانه اما ارزشمند است. مطمئن شوید که با رنگ‌های تندتر به طرح گرما اضافه کنید، اما آنها را متناسب با رنگ خاکستری انتخاب کنید تا ظاهردکوراسیون مدرن باقی بماند.

50. تقارن

تقارن در طراحی دکوراسیون داخلی معمولاً برای ایجاد یک فضای متعادل و آرام معرفی می شود که برای اتاق نشیمن که به عنوان خلوتگاه مناسب است. ساده ترین راه برای ایجاد تقارن دور شومینه است، اما می توانید از یک مبلمان بزرگ با میزهای کناری و لامپ های همسان برای همین جلوه استفاده کنید. .

51. استفاده از یک پالت با رنگ های خنثی

جستجو برای داشتن ظاهری خنثی و البته ایده آل آنطور که در ابتدا به نظر می رسد آسان نیست.. برای داشتن احساس آرامش، رنگ مریم گلی یا زیتونی در ترکیب باهم بسیار خوب به نظر میرسد. قهوه‌ای ملایم و سفید بر ظرافت می‌افزایند، در حالی که صورتی تیره به شادابی لطیف می‌افزایند. در اینجا، یک پالت خنثی با الهام از طبیعت، پس‌زمینه زیبایی را برای مجموعه‌ای از مواد خام، بافت ظریف و فضای سبز سرسبز فراهم می‌کند.

52. یک پالت از رنگ های اصلی را انتخاب کنید

یک یا دو رنگ اصلی در مقابل یک پالت خاموش نشانه ی یک حرکت هنری است. اگر نمی‌توانید با یک پالت اصلی همه چیز را کامل کنید ، یک گلدان یا مبلمان کلیدی کافی است.

53. یک پیچ غیرمنتظره اضافه کنید

با الهام از کارناوال در ریو، ما با این ایده های اتاق نشیمن غیرمتعارف میتوانیم به گرمای دکوراسیون یک خانه بیافزاییم. گرما را با پالت گرم‌کننده قرمز، خاکی، مرجانی و زرد که با طرح‌های شورشی مخلوط شده است، احساس کنید. پارچه پرده ای ساده با طرحی پر جنب و جوش در پشت آن زنده شده است. در کنار پس‌زمینه‌ای از سنگ‌های خنثی و گرم، رنگ‌های گرم استفاده شده در سرتاسر برای حداکثر تاثیر، از پارچه‌های پرده با پالت‌های تزئینی در بالا گرفته تا مبل‌های پر الگو، کوسن‌ها و فرش، لایه‌بندی شده‌اند. همه رنگ ها و طرح ها ترکیبی شاد و نشاط آور را در دکوراسیون این خانه ایجاد می کنند.

54.فضایی برای گفتوگو

برای اینکه به دکوراسیون اتاق نشیمن تان گرما بدهید، صندلی‌هایی را ترتیب دهید تا بستر مناسب گپ زدن و گفتوگو باشد و نه برای تماشای تلوزیون. جوجو بردلی، یک طراح دکوراسیون داخلی می‌گوید: «در این اتاق، صندلی‌ها و مبل‌ها روبه‌روی یک عثمانی هستند که می‌توان روی آن سینی نوشیدنی یا چای عصرانه قرار داد». مبلمان راحت با بالشتک هایی که شما را به استراحت و استقرار برای مدتی دعوت می کند. این نوع چیدمان مبلمان برای گروه های کوچک یا بزرگتر نیز بسیار خوب عمل می کند. جفت صندلی‌ها با میز کناری خود فضایی را برای نشستن و صحبت دو نفر در کنار هم فراهم می‌کنند.

55. معرفی یک لمس هنری با یک نقاشی دیواری

گل‌های پرپیچ‌وخم و طرح‌های چاپ بلوک با چوب‌های حصیری و سبزه‌های جواهر مانند برای صحنه‌ای زنده با پیچ و تاب ترکیب شده‌اند. مانند یک قدم زدن آرام در باغ‌های آرام ژاپنی. رنگ‌های گرم و سرد به خوبی با هم کار می‌کنند، همانطور که در اینجا با تضاد رنگ‌های آبی سرد میز قهوه‌خوری و مبل، روکش‌شده با مخملی ، در مقابل قرمزهای خاکی غنی پانل کاغذ دیواری و کابینت نقاشی شده قرار می‌گیرند.


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن