تخریب و بازسازیدکوراسیون اداری و تجاری-دکوراسیون داخلی شرکت-دکوراسیون داخلی اداری- چیدمان دفتر کار- چیدمان اتاق کار-اتاق کنفرانس-پرده ی اتاق کار-دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن-رنگ- همه چیر درباره ی دکوراسیسون اداریدکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی اتاق خوابدکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکدکوراسیون داخلی سبزدکوراسیون داخلی مدرندکوراسیون منزلرنگ در دکوراسیون داخلیکابینت آشپزخانهمقالات

کامل ترین مرجع سبک های دکوراسیون داخلی -پارت۲۰

75 80x80 - کامل ترین مرجع سبک های دکوراسیون داخلی -پارت۲۰

کامل ترین مرجع سبک های دکوراسیون داخلی -پارت۱۹

دکوراسیون آنتیک به سبک دهه های 1940 و 50 اشاره دارد و با فضایی نوستالژیک و راحت همراه است. اکسسوری های قدیمی و عتیقه جات را می توان در قفسه های باز نشان داد تا به خانه جلوه بصری زیبایی بدهد. از دیگر لوازمی که دکوراسیون آنتیک را زنده می کند ، می توان به آینه های طلاکاری شده قدیمی، لامپ های شیشه ای برنجی و مات ، دیوارهای کشیده و کاشی های تزئینی اشاره کرد. حمامها به طور معمول از وان چدنی یا چینی برای احساس دنیای قدیم هستند. در آشپزخانه ، وسایل آشپزی و لوازم جانبی مختلف مانند لوسترهای قدیمی ، دستگاه های قهوه ساز و میکسرها روی میزها برای افزودن حس و حال قدیمی هستند. در اتاق نشیمن ، کاناپه ها و صندلی ها با نقش و نگارهای دقیق گل دار روکش شده اند.

97-غربی

طراحی دکوراسیون داخلی غربی ویژگی هایی را از خانه های روستایی توسکانی الهام می گیرد که دارای پالت رنگی گرم و جزئیات فراوان است. به عنوان مثال ، آشپزخانه ها از کاشی ها و دیوارهای تزئین شده با نقاشی ، چاپ ، نقاشی های دیواری رنگارنگ تزئین شده اند. صندلی ها و کاناپه های چرمی با کوسن ها تزئین شده اند تا رنگ و بوی غربی به فضای داخلی شما بیفزایند. دکوراسیون خانه های غربی از یک پالت متمایز از زرد طلایی ، نارنجی و قرمز تشکیل شده است. اثر نورها و کف سرامیکی، پالت رنگ را روشن تر می کند. تیرهای سقفی که در معرض دید قرار گرفته اند ، همراه با مواد طبیعی مانند سنگ و گرانیت ، از ویژگی های دیگر دکوراسیون خانه های غربی است. شومینه ها و طاقچه بالای آن در این سبک از عناصر اصلی هستند و اغلب از سنگ های تراش خورده ساخته شده اند.

98-ویلیام و ماری

دکوراسیون داخلی به سبک ویلیام و ماری دارای صندلی های بزرگ با پشتی بلند، خطوط منحنی و پایه های گرد است. این مبلمان با روکش گل ، صدف و جلبک دریایی تزئین شده اند. برای حفظ تمرکز بر روی مبلمان ، پالت های رنگ ویلیام و ماری خنثی و شامل رنگهای کرم و قهوه ای هستند. کف ها براق بوده و به طور معمول از چوب براق ساخته می شوند. کابینت آشپزخانه نیز از چوب هایی مانند اقاقیا و زیتون ساخته شده و با انواع منبت کاری و روکش تزئین شده است. صندلی Periwig یک امضا از این زیبایی قدیمی است. این صندلی دارای یک تکیه گاه تاج دار تزئین شده با تزئینات ساخته شده از چوب سخت است.

99- ذن (Zen)

در ژاپن، ذن به مذهب بودایی اشاره می کند ، بنابراین جای تعجب نیست که بگوییم دکوراسیون داخلی به سبک ذن بر آرامش و هماهنگی تأکید دارد. برای حفظ فضای آرام خانقاهی ، دکوراسیون خانه های ذن پر از رنگ های خاکی مانند بژ ، خاکستری و سفید است. در عوض ، فضای داخلی از بافتهای متنوعی برای ایجاد شخصیت در فضا برخوردار است ، مانند کفپوش چوبی ، مبل های نخی و فرشهای مخملی. فرشها معمولاً با رنگ کفپوش مطابقت دارند تا زیبایی آرام را تشدید کنند. دکوراسیون این خانه ها دارای پنجره هایی بلند هستند که تا آنجا که ممکن است نور طبیعی را وارد اتاق ها کنند. مبلمان دارای خطوط تمیز و بدون جزئیات و تزئینات اضافی هستند.


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن