تخریب و بازسازیدکوراسیون اداری و تجاری-دکوراسیون داخلی شرکت-دکوراسیون داخلی اداری- چیدمان دفتر کار- چیدمان اتاق کار-اتاق کنفرانس-پرده ی اتاق کار-دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن-رنگ- همه چیر درباره ی دکوراسیسون اداریدکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی اتاق خوابدکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکدکوراسیون داخلی سبزدکوراسیون داخلی مدرندکوراسیون منزلرنگ در دکوراسیون داخلیکابینت آشپزخانهمقالات

کاملترین مرجع سبک های دکوراسیون داخلی -پارت۹

15 14 80x80 - کاملترین مرجع سبک های دکوراسیون داخلی -پارت۹

کاملترین مرجع سبک های دکوراسیون داخلی -پارت۸

27 9 80x80 - کاملترین مرجع سبک های دکوراسیون داخلی -پارت۹

کاملترین مرجع سبک های دکوراسیون داخلی -پارت۱۰

این سبک طراحی دکوراسیون داخلی مربوط به قرون وسطا و شاخه ای از معماری رومانسک است. فضای داخلی گوتیک با حسی دراماتیک و مانند قلعه قرون وسطایی می باشد. شاید مهم ترین عنصر سبک گوتیک قوس های نوک تیز باشد. درها ، ورودی ها و پنجره ها را به این شکل نمادین مشاهده خواهید کرد. سقف های طاقدار فضای داخلی چشمگیری را ایجاد می کند. صندلی جعبه ای یکی دیگر از قطعات رایج است که در فضای داخلی گوتیک یافت می شود. این صندلی ها دارای کناره های روکش دار و محل نگهداری زیر صندلی هستند. برخلاف تصور عمومی ، در سبک گوتیک همه چیز در آغوش گرفتن رنگ سیاه نیست. در واقع ، بسیاری از فضای داخلی دارای رنگ های بنفش ، قرمز ، سبز و آبی است. البته از این رنگ ها به میزان کم استفاده می شود. همچنین ممکن است از آنها در شیشه های رنگی استفاده شود..

41-سبک یونانی

دکوراسیون داخلی خانه های یونان از ویژگی های مشابه خانه های مصر برخوردار است. در اقامتگاه های مجلل تر ، عناصر خاصی مانند شیر آب و وسایل روشنایی طلاکاری می شوند. الگوی اصلی دکوراسیون یونانی ،الگوی معروف به پیچ و خم، در سراسر خانه از کاشی و پرده گرفته تا فرش ، بالش ، پارچه ها و کاغذ دیواری دیده می شود. دکوراسیون یونانی به لطف استفاده از رنگ های بژ و آبی تیره، از احساس لطیف مدیترانه ای برخوردار است. مبلمان معمولاً از چدن ، چوب و آهن ساخته می شود. این دکوراسیون معمولاً دارای خطوط ساده و منحنی های نرم است که حال و هوایی آرام دارند. پایه های صندلی ها و میزها به سمت بیرون منحنی می شوند و به آنها ظاهری زیبا و متناسب می بخشد.

42- دکوراسیون هندی

دکوراسیون داخلی هندی ، شبیه به طراحی عربی ، دارای رنگ و بافت غنی و عجیب و غریب است. به طور مثال دیوارهای قرمز با ستون های مسی و یک عثمانی چرمی قرمز ترکیب شده است. مبلمان به طور معمول از چوب ساخته می شوند. مبلمان هندی از لحاظ ظاهری کمی روستایی است. شما معمولاً چوبی مانند آبنوس ، گل رز و چوب ساج را می بینید که برای همه چیز از صندلی های اتاق ناهار خوری گرفته تا صندوقچه ها و میزهای قهوه خوری استفاده می شود. صندلی ها و میزها به طور سنتی دارای بازوها و پاهای خمیده هستند. کابینت های با رنگ روشن اغلب با منبت کاری سنگ ، فلز ، آینه یا عاج تزئین می شوند. دکوراسیون مکان های غیررسمی نشیمن در خانه های هند اغلب شامل زیرپایی ، دیوان یا حتی تاب جولای مجلل است. پارچه های الیاف طبیعی مانند خدی برای تودوزی صندلی های غذاخوری استفاده می شوند در حالی که ابریشم غنی و ایکات را برجسته می کنند. مواد ناهموارتر مانند جوت عثمانی ها را پوشانده و وسایل بیشتری را پوشش می دهد. از فرش های دستبافت و گلدوزی شده و بالشتک های کف بصورت آزادانه در سراسر خانه های هند استفاده می شود. .

43- دکوراسیون صنعتی

ادکوراسیون داخلی صنعتی حال و هوای خنک و مدرنی را به وجود می آورد. این سبک برای ترکیبی بی نظیر از مدرن و روستایی، موارد جدیدی را با هم ترکیب می کند. طراحی دکوراسیون داخلی به سبک صنعتی با فضاهای باز و تمیز مشخص می شود. هر اتاق از آشپزخانه تا زیرزمین شامل سقف های بلند و بزرگ مانند شیروانی است. در آن از پالت های رنگی سرد و ملایم استفاده می شود و شما اغلب ترکیبی از خاکستری ، سیاه و سفید را مشاهده می کنید که با پرتوهای آبی و سبز همراه است. فلز بیشترین ماده مورد استفاده در دکوراسیون صنعتی است. از جذابیت های ناهمواری برخوردار است و می توان از آن در انواع وسایل روشنایی و میزها گرفته تا راه پله ها و شیرهای آب استفاده کرد. دکوراسیون شیک صنعتی به سبک انتخابی بسیاری از فضاهای حومه شهری تبدیل شده است که در گذشته کارخانه ها ، مدارس یا سایر ساختمان های قدیمی با سقف های آجری بودند..

44- دکوراسیون ایتالیایی

دکوراسیون داخلی ایتالیایی با رنگ های طبیعی مانند سفید و بژ پر شده است. پرتوهای رنگ مدیترانه ای مانند آبی درخشان ، سبز غنی ، نارنجی سوخته و زرد ملایم نیز ظاهر می شوند. برای نشان دادن پالت گسترده رنگ ، در خانه بر نور طبیعی تأکید می شود. خانه های ایتالیایی با ظاهری طبیعی مشخص می شوند.از سنگ ، تخته سنگ و گرانیت در سراسر فضای داخلی روی میزهای پیشخوان و دیوارها استفاده می شود. کاشی های سفالین و موزاییکی با تزئینات دقیق استفاده می شوند تا لهجه ای از رنگ روشن را به فضای برجسته جهان قدیم برسانند. این سبک دکوراسیون شامل فضاهای باز با پنجره هایی با اندازه بیش از حد بزرگ است و که توسط مجموعه بزرگی از گلدان های زیبا ترزئین می شود. از آهن فرفورژه تزئین شده به طور مکرر در نرده ها و بالکن ها استفاده می شود.

45- ژاکوبایی

دکوراسیون داخلی Jacobean (ژاکوبایی) را می توان لوکس ، غنی و آراسته توصیف کرد. در این سبک بلوط ماده غالب استفاده شده روی میز و صندلی است و چوب آن همیشه به صورت پیچیده تراشیده می شود. پایه های میز و نرده ها با کنده کاری ها برجسته می شوند. بسیاری از اقلام دارای منبت تزئینی هستند. در دکوراسیون ژاکوبایی قطعات نسبتاً حجیم اما متقارن هستند. در این دکوراسیون مبلمان تنها عنصر با جزئیات زیبا نیست؛ سقف های گچ بری شده و شومینه های بزرگ از جنس مرمر نیز عناصر اصلاح کننده طراحی دکوراسیون داخلی ژاکوبایی هستند. نقره ماده ای است که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد و معمولاً برای هدایت نقش و نگارهای دریایی استفاده می شود. مجسمه های نقره ای دلفین ها ، پری دریایی و صدف ها در تمام طرح های ژاکوبایی که سبک اولیه رنسانس در زمان پادشاهی جیمز ششم بود ، پراکنده شده اند..


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن