تخریب و بازسازیدکوراسیون اداری و تجاری-دکوراسیون داخلی شرکت-دکوراسیون داخلی اداری- چیدمان دفتر کار- چیدمان اتاق کار-اتاق کنفرانس-پرده ی اتاق کار-دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن-رنگ- همه چیر درباره ی دکوراسیسون اداریدکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی اتاق خوابدکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکدکوراسیون داخلی سبزدکوراسیون داخلی مدرندکوراسیون منزلرنگ در دکوراسیون داخلیکابینت آشپزخانهمقالات

کاملترین مرجع سبک های دکوراسیون داخلی -پارت۸

4 32 80x80 - کاملترین مرجع سبک های دکوراسیون داخلی -پارت۸

کاملترین مرجع سبک های دکوراسیون داخلی -پارت ۶

22 14 80x80 - کاملترین مرجع سبک های دکوراسیون داخلی -پارت۸

کاملترین مرجع سبک های دکوراسیون داخلی -پارت۹

در دکوراسیون خانه های فنلاند ، نوعی احساس مدرنیستی را مشاهده خواهید کرد. پنجره ها بزرگ هستند و به اتاق کمک می کند جادارتر و روشن تر به نظر رسند. شومینه های سنگی یکی دیگر از ویژگی های رایج دکوراسیون فنلاندی است که شخصیت و جذابیت بی نظیری به فضای داخلی خانه می بخشد. همچنین در این سبک دیوارهایی با روکش چوب و کف چوبی براق خواهید دید که هر دو محیط را گرم می کنند. مبلمان به صورت منحصر به فرد و سبک که جلوه ای از سادگی مدرن را ارائه می دهند هستند. قاب و میزهای تختخواب می توانند از فولاد تشکیل شده باشند. همان ماده ای که اغلب در طراحی دکوراسیون داخلی خانه های معاصر و مینیمال دیده می شود. از طراحان برجسته فنلاندی می توان به آلوار آلتو و الیل ساارینن اشاره کرد..

36- فلاندرسی

طراحی دکوراسیون داخلی فلاندی برخی ویژگی ها را از خانه های رنسانس هلند الهام می گیرد. زیبایی شناسی ساده و بدون سر و صدا است، با این حال، حال و هوای مجلل ساکت را حفظ می کند. مبلمان سنتی با پایه های فلاندی مشخص می شود ، که پایه ای است که به شکل “S” یا “C” ختم می شود و به صورت زینتی تراشیده می شود. مبلمان به طور معمول سنگین و از رنگ های تیره هستند. در خانه های مدرن فلاندی از صندلی های بزرگ و روکش هایی برای محاظت از پارچه مبل استفاده می شود که همچنین احساس صمیمیت بیشتری به فضا دهد. در دکوراسیون فلاندی از رنگ به ندرت استفاده می شود و فضای داخلی تا حدی بی رنگ است ، شبیه به یک خانه روستایی. چوب و آجر در فضای داخلی این سبک دیده می شود. از شیشه برای کابین دوش، کابینت های شیشه ای و پنجره ها استفاده می شود. این شیشه در هر دو طرف دارای الگویی موج مانند است و نمای کمی تحریف شده را ارائه می دهد. Axel Vervoordt از طراحان برجسته فلاندرسی است..

37- فرانسوی

دکوراسیون داخلی فرانسوی ظریف ، پیچیده و آراسته است. این سبک به سایه های ملایم و ظریف مانند بژ و سفید رنگ متکی است. به طور معمول ، از یک رنگ برای ایجاد فضای داخلی هماهنگ و متعادل در کل فضا استفاده می شود. قالب های تزئینی سقف و نقش برجسته های دیواری بافت غنی برای خانه های فرانسوی ارائه می دهند. مواد براق مانند طلا ، نقره و برنز اغلب در تزئینات دیوار ، شیر آب ، وسایل روشنایی و کابینتها استفاده می شود. لوسترهای فرفورژه با کریستال ها جذابیت فوق العاده ای دارند. مبلمان دکوراسیون فرانسوی عتیقه هستند و قطعات مانند کاناپه و صندلی دارای چوب براق تیره هستند که با جزئیات تزئین و حکاکی شده است. پایه های میز و صندلی ها به طور معمول خمیده است. برای تقویت پالت های رنگی خنثی و افزودن به زیبایی دکوراسیون فضا، اغلب از پارچه های پنبه ای و پارچه ای رنگ روشن استفاده می شود. .

38- دکوراسیون به سبک شهرستان های فرانسه

این سبک آرام، در درجه اول تحت تأثیر خانه های جنوب فرانسه است. رکن اصلی در دکوراسیون داخلی این خانه ها ایجاد تقارن و تعادل است. این سبک می تواند متناسب با سلیقه رسمی و آرام باشد ، زیرا عناصر ظریف و کشوری را ترکیب می کند. این خانه ها معمولاً از آجر ، سنگ یا گچ ساخته شده اند و این مواد اغلب در داخل خانه ها و همچنین روی دیوارها و مبلمان یافت می شوند. خانه های معمولی جنوب فرانسه از یک پالت رنگی شامل رنگ های آبی ، زرد ، صورتی و سفید برای مخلوطی از زرق و برق استفاده می کنند. فضای داخلی دکوراسیون خانه های جنوب فرانسه دارای درهای فرانسوی ، همچنین پنجره های قوسی است که به زیبایی ظرافت سبک می افزاید. اگرچه ویژگی های این سبک مشابه سبک ساده همپتون است اما جزئیات ظریف و زیبایی را ارائه می دهد.

39-گرجستانی

بدرست مانند طراحی دکوراسیون داخلی جنوب فرانسه ، دکوراسیون داخلی خانه های گرجستان تأکید زیادی بر هماهنگی و تقارن دارد. صندلی های چوبی آشپزخانه و اتاق ناهارخوری دارای پایه های تراشکاری شده دقیق و همچنین حکاکی هایی روی پشتی های مبلمان هستند. قالب ها به همان اندازه پیچیده هستند . حتی سقف ها دارای الگوی دقیقی هستند. طرح های رنگی اغلب سبک و ملایم هستند و آبی آسمانی ، خاکستری ملایم و صورتی با هم ترکیب می شوند. شومینه ها نقطه کانونی اتاق نشیمن هستند و از آنها برای ایجاد همخوانی بین آیتم های بکار رفته در دکوراسیون استفاده میشود.همچنین در اتاق نشیمن لوسترهای بزرگ ساخته شده از فلز ، چوب یا شیشه وجود دارد. دیوارکوب های ساخته شده از نقره یا برنج روی دیوارها قرار می گیرند تا نور بیشتری ارائه دهند. این نگاه محبوب 1700s New England بعداً به سبک های فدرال و آدام در اوایل قرن نوزدهم تغییر یافت..


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن