دکوراسیون اتاق های هتلدکوراسیون هتلدیزاین هتلطراحی داخلی هتلطراحی هتل مدولارهتل بین المللی مدرنهتل قابل حملهتل کانتینریهتل مدرنهتل مدولارهمه مطالب

هتل کانتینری برای سفر به رویدادهایی در هرکجای دنیا!

Flying Nest ، هتلی مفهومی عشایری است که توسط Ora ïto برای Accor طراحی شده ، در طراحی این هتل از کانتینرهای قابل حمل و نقل استفاده شده تا به راحتی اتاق های هتل را در هر کجا که مورد نیاز باشد برپا سازند.

معماری با کانتینر ، نوعی از معماری است که از ساختار فولادی کانتینر به عنوان عصر اصلی سازه ای استفاده می شود، استفاده از کانتینرهای باری به عنوان یک مصالح ساختمانی در چند سال اخیر محبوبت بیشتری پیدا کرده است چرا که آن ها از استحکام و دوام برخوردارند، در دسترس اند و هزینه نسبتا کمی دارند، خانه های زیادی با کانتینر ساخته می شوند زیرا نسبت به ساختمان سازی با مصالح سنتی چون سیمان و آجر با محیط زیست سازگارترند.

مزایای ساخت و ساز با کانتینرها :

    • استحکام و دوام
    • سازگاری با محیط زیست

این هتل با کانتیرهای مدولار  مسافرت به جهان ، را برای افراد زیادی در رویدادها و مکانهای مختلف آسان ساخته و قابلیت اسکان با امکانات خوبی را ایجاد کرده است.

flying nest 2 - هتل کانتینری برای سفر به رویدادهایی در هرکجای دنیا!

هتل کانتینری دارای اتاقهای دنج با یک پنجره بزرگ و تراس های اختصاصی است که کرکره چوبی پنجره ها نیز سایه ای را برای فضای داخلی در روز گرم و حریم خصوصی در شب فراهم می کند.

flying nest 3 761x1024 - هتل کانتینری برای سفر به رویدادهایی در هرکجای دنیا!

در داخل اتاق ها حداقل فضا برای قرارگیری یک تختخواب  طراحی شده که به راحتی فضای کنار پنجره را پر کرده تا حداکثر ویو را ارائه دهد. یک اتاق رستوران مشترک نیز وجود دارد که برای صرف غذادر دسترس مهمانان است.

flying nest 4 - هتل کانتینری برای سفر به رویدادهایی در هرکجای دنیا!

تحریریه دکوبوم- – غزاله عزالدین

منبع: contemporist


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن