تخریب و بازسازیدکوراسیون اداری و تجاری-دکوراسیون داخلی شرکت-دکوراسیون داخلی اداری- چیدمان دفتر کار- چیدمان اتاق کار-اتاق کنفرانس-پرده ی اتاق کار-دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن-رنگ- همه چیر درباره ی دکوراسیسون اداریدکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی اتاق خوابدکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکدکوراسیون داخلی سبزدکوراسیون داخلی مدرندکوراسیون منزلرنگ در دکوراسیون داخلیکابینت آشپزخانهمقالات

مبلمان مدرن در سال ۲۰۲۰

Untitled 7 80x80 - مبلمان مدرن در سال ۲۰۲۰

۱۰ ایده برتر برای دکوراسیون منزل

دوران نقاشی های مجلل، مبلمان با گوشه های تند از بین رفته است. امروزه جدیدترین مبل ها دارای گوشه های گرد برای وارد کردن حس گرمی و صمیمیت بیشتر در خانه هستند.منحنی ها روشی دیگر برای پذیرش احساس آرامش است که الهام گرفته از طبیعت می باشند.

همچنین مبلمان مدرن گرد احتمالا ارزش بیشتری دارند زیرا بدلیل خطوط کرو آنها از جذابیت زیادی برخوردارند و فضا را زیبا تر جلوه میدهند.نکته ی کلیدی اینجاست که همه چیز را تا حد مناسب پیش برده و فراتر نروید زیرا حتی استفاده ی بیش از حد از خطوط منحنی در مبلمان میتواند بعد از مدتی خسته کننده باشد.

تاج تخت

فریم های تخت خواب های مینیمالیست گذشته روزگار خود را سپری کرده اند و نمونه های مبلمان مدرن جدید تاج های بسیار مزین تر و جداب تر داشته که هم راحت تر بوده و هم زیبایی اتاق را دوچندان می کند.

گویی تاج تختهای جدید تخت خواب شما را در آغوش کرفته اند و سبب میشوند تا در عین ایجاد فضایی دنج، دکوراسیون اتاق خواب شما زیباتر و به روز تر به چشم آید.

مواد طبیعی

درحالی که مردم به درخواست مواد طبیعی ادامه می دهند، تولید مواد پایدار به سرعت در حال افزایش است، حتی میتوان گفت که مواد خام برای تولید برخی نمونه های تولید مبلمان مدرن هم در سال 2019 پیش تر تولید شده است. مواد طبیعی با روحیه ی انسان بسیار سازگار است از این رو به او حسی دلپذیر میبخشد اما به صورت نامحصوص. به همین دلیل است که افراد از آنها بسیار استقبال میکنند.

مبلمان مدرن که از سال 2019 تولید می شوند از سنگ طبیعی گرفته تا چوب و پارچه های طبیعی ، دلپذیری بیشتر به انسان می بخشد و با تولیدات مصنوعی فاصله ی زیادی دارد. استفاده از مواد طبیعی در مبلمان مدرن منزل به شما امکان می دهد تا طرحی راحت و جذاب را ایجاد کنید

سبک سنتی

با بررسی طراحی های الهام گرفته از گذشته و دکوراسیون داخلی مدرن تا سال 2019 باید گفت که استفاده از مبلمان مدرن در دکوراسیون داخلی منزل انکار نشدنی است.

با استفاده از این دسته از مبلمان در دکوراسیون داخلی منازل درواقع روح دکوراسیون داخلی دهه های 60 و 70 را به فضای خود وارد کرده اید که هم جنبه ی نوستالژی دارد اما در عین حال از شبیه موزه به نظر رسیدن خانه تان جلوگیری میکند

به رنگ های غلیظ و سرزنده و الگوهای زیبا توجه کنید. امروزه مبلمان مدرن در رنگ ای خنثی مثل قهوه ای، بژ و خاکستری است که با رنگ سبز ترکیب شده اند. رنگ های قرمز رسا و نارنجی شفاف برای ایجاد یک اتاق خیره کننده با الهام از دکوراسیون داخلی سنتی است.

فلزات با درخشش بالا

با وجود اینکه عصر فلزات رزگلد گذشته اما امروزه در صنعت مبلمان از این رنگ فلز در ترکیب با سایر مواد استفاده می شود. با ورود فلز رزگلد، برنج و نقره، شاهد استفاده از آنها به روش های جالب تر و پیچیده تری هستیم لوازم فلزی امروزی با ظاهر زیبای خود همانند المان ها و مجسمه ها در خانه جای دارند و درواقع می توان از آنها برای ایجاد فضای هنری و ارگانیک در دکوراسیون داخلی منزل استفاده کرد.

طیف رنگی قرمز

به رنگ های قرمز ملایم که آرامش دهنده هستند توجه کنید. این قبیل رنگ ها در روند جدید تولید مبلمان مدرن جایگزین رنگ هایی مثل بژ، سیاه و سفید شده اند. اتفاقا این خیلی بهتر است زیرا این طیف رنگی خیره کننده تر و سرزنده تر از رنگ هایی مثل بژ هستند. همچنین باعث می شود تا شما برای دکوراسیون داخلی منزل خود بتوانید از رنگ های بیشتری در کنار این رنگ استفاده کنید.

طیف رنگ قرمز با رنگ خاکستری، سفید و رنگ های خنثی به خوبی جفت می شوند. این رنگ از نظر بصری بسیار دلنشین بوده و در برابر رنگ هایی که امروزه در دکوراسیون داخلی به وفور استفاده می شوند زیبا به نظر می رسند. استفاده از این رنگ سبب می شود تا دکوراسیون داخلی منزل را سرزنده تر و پر نشاط تر نشان دهد.

دکوراسیون داخلی باز (all-out art deco)

همراه با خطوط منحنی و گرد، مبلمان جدید نیز از حالت گوشه دار و مستطیلی به سمت حالتی با خطوط نرم تر پیش می روند. با الهام گرفتن از عناصر طبیعی موجود در جهان پیرامون ، در حال مشاهده اشکال و سبک های جالب و قابل توجه تری هستیم که عناصر انعطاف پذیر و ارگانیک موجود در طبیعت را به ما یادآوری می کند.

عدم تقارن بیشتر ، خطوط صاف تر و مواد طبیعی بیشتر برای ایجاد مبلمان خیره کننده هم در داخل خانه و هم در فضای باز استفاده می شود.میزهای عسلی با فرم ارگانیک ساخته شده از چوب تیره ، شیشه و فلز طلا و همچنین صندلی های راحت با خطوط نرم و گرد ، مورد علاقه طراحان دکوراسیون داخلی هستند.

اشکال هندسی

شاید از خودتان بپرسید که استفاده از اشکال هندسی در دکوراسیون داخلی منزل کاری قدمی و از مد افتاده شده. اما درواقع طراحان دکوراسین داخلی امروزه از آنها به وفور در طرح های خود استفاده می کنند. میتوانید از نقوش ظریف تر و یا اشکالی با خطوط قوی تر استفاده کنید. با استفاده از پارچه های دارای اشکال هندسی در واقع می تواونید مبلمان زیباتری داشته باشید که همین باعث داشتن یک خانه با فضایی صمیمیتر می شود. طرح های روشن تر می توانند برای مبلمان فضای بیرونی مورد استفاده قرار بگیرند. اما برای دکوراسیون داخلی منزل اغلب طراحان دکوراسیون داخلی طرح های پرجنب و جوش تر را بیشتر توصیه می کنند.


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن