دفتر معماریدکوراسیون اداریدکوراسیون دفتر معماریدکوراسیون شرکت معماریشرکت معماریطراحی داخلی شرکت معماری

طراحی داخلی شرکت معماری Unispace

طراحی داخلی این شرکت معماری در لندن به کارکنان احساس غرور می دهد و با تمرکز بر همکاری و سلامتی در فضایی با احساس خانه محیط کاری مطلوبی ایجاد میکند.

Unispace  دفتر کار خود را توسط تیم  EMEA برای ایجاد بهترین فضای ممکن برای نیازهای شرکت در لندن ، انگلستان تکمیل کرد.

اهداف شرکت جدید Unispace 

در ابتدای سال ۲۰۲۰ ، تیم Unispace در لندن به مرکز جدیدی منتقل شد تا همکاری ، رفاه و بهره وری بهتر را امکان پذیر کند.

مالکین این شرکت معماری می خواستند یک مکان شاخص جدید ایجاد کنند که در آن کارمندان به کار خود افتخار کنند. در نهایت، فضای لازم برای ارائه بهترین کارهای خود به مشتریان در کنار مزایای یک محل کار آینده نگر را به نمایش بگذارند.

unispace offices 1 - طراحی داخلی شرکت معماری Unispace     

Unispace به عنوان دفترکار معماری که در زمینه استراتژی ، طراحی و ساخت و ساز تخصص دارد و  با استفاده از متدولوژی منحصر به فرد خود به عنوان یک مشتری با محیط کار جدید خود رفتار کرد.

در مرحله شروع طراحی، یک نظرسنجی از  کارمندان کل شرکت مشخص شد که تیم ها به فضایی نیاز دارند که بتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند ، همکاری کنند و در نهایت بهره وری مثبت را افزایش دهند. برای دستیابی به این هدف ، تیم طراحی داخلی فضاهای انعطاف پذیر، شخصی سازی شده برای عادات کاری افراد Unispace ، با انواع چیدمان کاری الهام بخش، طراحی کردند تا همه بتوانند به شیوه خود کار کنند.

طبقات فضای اداری

این دفتر مرکزی جدید در دو طبقه (چهارم و پنجم) طراحی شده است ، شامل فضای رویدادهای همه جانبه ، اتاق رسانه ، مناطق همکاری فناوری ، ۱۸ اتاق جلسه ، منطقه بار ، آشپزخانه و کافه تریا است.

unispace offices 2 - طراحی داخلی شرکت معماری Unispace

طراحی مدرن کفپوش یک رویکرد باز را برای ترویج گردهمایی همکاران ارائه می دهد.

طبقه چهارم  اداری به عنوان فضای اصلی کار طراحی شده بود و انعطاف پذیری را تشویق می کرد. Unispace برای اینکه بتواند در داخل و خارج از تیم خود کار کند ،به فضاهای و میزهای کاری در مدل های مختلف و غیر ثابت نیاز داشت تا همکاران می توانستند هر روز مکان جدیدی را برای سهولت همکاری و ایجاد روابط انتخاب کنند. 

هر میز برای ارتقاء وضعیت کاری بهتر قابل تنظیم  و منعطف طراحی شده تا توسط کاربر بسته به نیاز انتخاب شود. 

unispace offices 7 - طراحی داخلی شرکت معماری Unispace

انعطاف پذیری 

تیم Unispace رشته های مختلف کاری را بدون مرز ترکیب کرده و موانع را در هم شکسته به طوری که ۷۷ درصد کارکنان این شرکت معماری روزانه از میزهای متفاوتی استفاده می کنند و به طور فعالانه ارتباطات جدیدی را در سراسر محیط کار ایجاد می کنند.

unispace offices 6 - طراحی داخلی شرکت معماری Unispace

در طراحی ادارای یک طبقه جداگانه برای میزبانی و معاشرت با مشتریان، از جمله بار ، اتاق سینما و سالن کار لوکس اختصاص داده شد. طبقه پنجم با در نظر گرفتن مشتریان Unispace ، با حس لوکس بودن و به منظور اعضای باشگاه طراحی شده است.

unispace offices 8 - طراحی داخلی شرکت معماری Unispace

در حال حاضر طراحی داخلی شرکت طور یکپارچه  دعوت کنندگی و کار را ترکیب می کند و بهترین تعادل بین شادی و بهره وری را به حداکثر می رساند تا یک فضای به یاد ماندنی برای میزبانی مشتریان ، ارائه ، همکاری در پروژه ها و سرگرمی هنگام انجام کار ایجاد نماید.

unispace offices 5 - طراحی داخلی شرکت معماری Unispace

چشم انداز ها و تراس دفتر

ویژگی دیگر خیره کننده  در طراحی و دکورتاسیون دفترکار بیش از ۷۰۰۰ متر مربع تراس در فضای باز و چشم اندازهای زیباست که به مشتریان و همکاران این امکان را می دهد تا در یک فضا برای تجربه ای واقعاً بی نظیر گرد هم آیند.

unispace offices 3 - طراحی داخلی شرکت معماری Unispace

تحریریه دکوبوم

منبع: officesnapshots


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن