صفحه اصلی / ایده طراحی اداری / طراحی داخلی دفتر کار شرکت کامپیوتری و امنیت وبسایت

طراحی داخلی دفتر کار شرکت کامپیوتری و امنیت وبسایت

PerimeterX یک شرکت نوپا با تکنولوژی بالا است که در زمینه تامین امنیت وب سایت ها و اپلیکیشن ها تخصص دارد این شرکت دارای دفاتری در سان فرانسیسکو و اسرائیل است. 

دفاتر اداری از چشم انداز ۳۶۰ درجه ای از شهر و همچنین دریا برخوردار هستند مفهوم طراحی برگرفته از یک طرح مبتنی بر شبکه است. این فضا به حجم و مسیرهای گردش، بین فضاهای بسته و عناصر مستقل تفکیک شده است.

و اکثر اتاق های کارکنان در محیط باز با تقسیم بندی های مجزا و دراتاق های بسته در اطراف هسته ساختمان قرار گرفته اند و اتاق ها به عنوان عناصر آزادی در مرکز فضا قرار گرفته اند. بنابراین، دیوار های جداکننده و پارتیشن های شبکه ای مانعی برای دسترسی به دید کافی و ورود نور نمی باشد.

دو اتاق کنفرانس بزرگ در فضای عمومی مرکزی قرار گرفته و  دارای پارتیشن های متحرک عمودی هستند که این پارتیشن ها فضا را تفکیک کرده و فرصت های جدیدی را برای گروه بندی تیم ها و یا گردهمایی های بزرگتر ایجاد می کند.

در فضای این دفتر اداری دو نوع پارتیشن طراحی شده که یکی از سازه های صنعتی، فولاد جوش داده شده و دیگری از ورق های پلی کربنات موجدار است. ایده اصلی طراحان در دسترس قرار دادن محصولات صنعتی و تبدیل آن ها به عناصر خوب و قابل استفاده می باشد.

طراحی داخلی دفتر کار شرکت کامپیوتری و امنیت وبسایت

رول های فولادی برای ایجاد یک الگوی جدید از یک شبکه ساده به یک توری صنعتی تبدیل شده و این پارتیشن بافته شده فضا را بدون مسدود کردن مجزا می سازد.

باز بودن و شفافیت این پارتیشن ها دیدگاه های ظریف و لایه ای از منظره شهر در اختیار کاربران قرار می دهد و ورقهای پلی کربنات موجدار سفارشی به حفظ حریم خصوصی بیشتر کمک می کنند.

طرح رنگی  به کار رفته در فضای داخلی به رنگ سفید و خاکستری است که با تم قرمز که از نام تجاری شرکت برگرفته در برخی قسمت ها ترکیب شده است  پالت متریال های به کار رفته ترکیب سرامیک و پوشش های صنعتی و آلومینیومی  در ستون ها و دیوارها است که در کنار کف بتونی و پارتیشن ها با گریدهای جوش داده نشده با روکش سفید و ورقهای پلی کربنات موجدار سفارشی ترکیب شده است.

ساختار شبکه ای در طرح روشنایی نیز به کار رفته و  ترکیبی از پروفیل های آلومینیومی سفید و لامپ می باشد.در ادامه با تصاویر بیشتر با دکوبوم همراه باشید….

تحریریه دکوبوم

منبع: archilovers

 


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

دکوراسیون داخلی بوتیک لباس به سبک ایتالیایی

دکوراسیون داخلی بوتیک لباس به سبک ایتالیایی

طراحی داخلی فروشگاه HIT Gallery،در نوامبر سال ۲۰۰۹ توسط هنرمند ایتالیایی متولد یونان به نام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *