آشپزخانهاستفاده بهینه از فضای کابینتانواع کابینت مدرن سفیدجزیره کابینت آشپزخانهدکوراسیون آشپزخانه کوچکدکوراسیون داخلیدیزاین آشپزخانهدیزاین آشپزخانه با رنگ سفیدسفیدطراحی داخلی آشپزخانهطراحی سفارشیکابینت مدرنکابینت و مبلمان آشپزخانهلوازم و تجهیزات آشپرخانه

طراحی داخلی آشپزخانه با کابینت های مدرن و سفید

هدف اصلی درطراحی داخلی این آشپزخانه  ایجاد یک آشپزخانه با کابینت و کانتر مدرن و سفید ، نور LED و فضای ذخیره سازی فراوان است که علاوه بر کارایی بتواند از نظر بصری تعادل و سادگی را یادآور شود.

kitchen decoboom 1 991x1024 - طراحی داخلی آشپزخانه با کابینت های مدرن و سفید

Shape London ، یک شرکت داخلی و اکسسوری نازک کاری است ، که با مشتریان خود همکاری نزدیک نموده تا تا آشپزخانه و پله ها را سبک جدیدی دیزاین نماید.

kitchen decoboom 6 1024x766 - طراحی داخلی آشپزخانه با کابینت های مدرن و سفید

 طراحان با استفاده از هر متر فضای موجود در زیر پله ها ، آشپزخانه ای با کابینت های سفید پر از فضای ذخیره سازی ایجاد نموده اند.

در دو طرف یخچال ، دو کابینت باریک و بلند وجود دارد ، یکی برای نگهداری بطری نوشیدنی و دیگری به عنوان یک انبار ذخیره سازی کشویی عمل می کنند.

kitchen decoboom 3 1024x802 - طراحی داخلی آشپزخانه با کابینت های مدرن و سفید

نور LED مخفی در طراحی آشپزخانه ،در زیر کابینت های سطح بالا ، و در برخی از کابینت ها اضافه شده که نور کافی را برای این آشپزخانه مهیا ساخته است.

در انتهای کانتر کوارتز ، کابینتی تعبیه شده است که با درب های تاشو می تواند به عنوان ایستگاه قهوه یا محل قرارگیری لوازم خانگی عمل کند .

kitchen decoboom 4 849x1024 - طراحی داخلی آشپزخانه با کابینت های مدرن و سفید

همچنین یک کابینت بلند و کشویی در کنار گاز  قرار دارد و در بالا ، یک کابینت مثلثی وجود دارد که فضای ذخیره سازی بیشتری را نیز فراهم می کند.

به طور کلی آشپزخانه دارای دو سبک پانل با درب های متفاوت است که یکی از آنها دارای صفحه ای تخت و مدرن بدون دستگیره و دیگری با طرحی ظریف و برجسته با دستگیره های برنجی شکل گرفته است.

راه پله  با چوب بلوط درپشت آشپزخانه قرار گرفته و دارای یک نرده  با نور مخفی و پنجره ای است که مشرف به آشپزخانه است.

kitchen decoboom 5 1024x882 - طراحی داخلی آشپزخانه با کابینت های مدرن و سفید

در آشپزخانه از شیرآلات و همینطور فر،گاز و یخچال استیل  استفاده شده که در کنار کابینت های سفید جلوه بی نظیری به فضا بخشیده همینطور افزودن دستگیره های مسی در هماهنگی با نور های مخفی با ایجاد کنتراست  جلوه فضا را بیشتر نموده است. در این آشپزخانه کوچک با وجود فضای محدود بهترین کارایی ایجاد شده و از کوچکترین فضاهای موجود برای عملکرد موثر به کار گرفته شده است.

kitchen decoboom 2 1024x702 - طراحی داخلی آشپزخانه با کابینت های مدرن و سفید

مثلث آشپزخانه همینطور ایجاد سطح کار، فضای غذاخوری و تمامی اصول کاربردی نیز  به دقت در طراحی گنجانده شده است.

پنجره شیشه ای پله ها  تعامل خوبی بین دو فضا ایجاد کرده ضمن اینکه شیشه با شفافیت سبب شده تا سبکی بصری بیشتری ایجاد شده ضمن اینکه از کوچک و بسته نشان دادن فضا جلوگیری نماید.

 

تحریریه دکوبوم

منبع: contemporis


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن