خانه مدرندرب های شیشه ایدکوراسین منزل مدرندکوراسیون خانه مدرندکوراسیون مدرندکوراسیون مسکونیطراحی خانه های ساده و مدرنطراحی داخلی خانهطراحی داخلی و محوطه ی  خانه مدرنطراحی محوطهطراحی محوطه و فضای بازطراحی محوطه ی خانهمحوظه خانه مدرنمدرنهمه مطالبویلای مدرن

صفحات فلزی تاشو ایده ای کاربردی برای خانه مدرن

اکثر ما خانه های مدرن را دوست داریم اما  چیزی را که دقیقا درباره آن ها میپسندیم ممکن است متفاوت باشد ! یک صداقت ذاتی در طراحی خانه های ساده و مدرن وجود دارد که آن ها را قابل اعتماد می کند. هیچ ترفند و دورویی وجود ندارد در واقع هیچ چیزی برای پنهان کردن نیست همه چیز در مورد طراحی، هدفمند و حساب شده است .  

نکته ای که در مورد یک خانه ساده مدرن وجود دارد  این است که آرامش بخش و در عین حال با طراوت است. یک خانه ساده مدرن از مدهای مرسوم و ترندها که در طول زمان تغییر یا از بین می روند به دور است  شامل پلان های ساده و نقشه های بسیار منطقی و دارای وضوح،  فرم ها به صورت مربع، مستطیل و خالص است.

طراحی مدرن اگر به درستی انجام شود ،پتانسیل و فرصت های بسیار خوبی را برای طراحی و ساخت ارزان قیمت با طراحی  مقرون به صرفه ایجاد می کند ، به خصوص در مقایسه با سبک های کلاسیک و دارای دیتیل ! ویژگی های طراحی مدرن مانند پلان باز ، اشکال هندسی خالص ، جزئیات ساده و یک پالت رنگی و متریالی محدود  فرصت های بیشماری را برای کاهش هزینه ساخت و ساز و کارکری در خانه فراهم می کند.

modern house exterior metal privacy screens 250421 1136 07 800x1031 1 795x1024 - صفحات فلزی تاشو ایده ای کاربردی برای خانه مدرن

می توان گفت اگرچه سادگی ظاهری خانه های مدرن کاربران را جذب می نمایند در ته مایه این سادگی ویژگی های ارزشمندی نهفته است که مطابق با نیازها و احساسات انسانی سبب جذب کاربران می گردد در ادامه با دکوبوم همراه باشید…..

طراحی داخلی و محوطه ی  این خانه مدرن با صفحات فلزی که حول قسمت بیرونی آن چرخیده طراحی و اجرا شده است  و  قرارگیری این پانل تاشو و متحرک  با کمی فاصله از پنجره های خانه مدرن سبب ایجاد یک راهرو در فضای باز و عرشه بیرونی شده است.

modern house 3 765x1024 - صفحات فلزی تاشو ایده ای کاربردی برای خانه مدرن

شرکت معماری ۸۵ Design این خانه یک طبقه مدرن را در ویتنام ، برای  چندنسل یک خانواده تکمیل کرده است.

صفحات آهنی روکش دار  در صورت بسته بودن قسمت بیرونی فضا را  به طور کامل می پوشاند و هنگام آفتاب ، باران  و تغییرات جوی میتواند محافظ خوبی محسوب گردد همینطوربه دلیل سبک مدرن و پنجره های سرتاسری به کار رفته در خانه این پانل های متحرک فلزی میتوانند  ایمنی و اطمینان خاطر بیشتری را برای ساکنین به ارمغان آورند.

modern house 6 - صفحات فلزی تاشو ایده ای کاربردی برای خانه مدرن

از مزایای این صفحات  این است که علاوه بر کاربرد و امنیت حتی در مواقعی که پانل ها بسته هستند مناظر باغ از ان ها قابل رویت همینطور جریان هوا قابل جابجایی است و نسیم خنکی را وارد فضا خواهد کرد.

modern house 2 765x1024 - صفحات فلزی تاشو ایده ای کاربردی برای خانه مدرن

صفحات فلزی به اندازه کافی سبک هستند و فقط با فشاری کم می توانند به راحتی در مسیر برآمدگی سقف جا به جا شوند. همچنین دارای قفل های کوچکی در پایین هستند که می توان هنگام بسته بودن آنها را در جای خود فیکس کرد.

modern house 5 765x1024 - صفحات فلزی تاشو ایده ای کاربردی برای خانه مدرن

دربهای شیشه ای قاب دار مشکی ، فضاهای داخلی را به سمت عرشه  ورودی باز می کنند و فضاهای نشیمن و اتاق خواب را به باغ و محوطه بیرونی متصل میکنند که با بسته شدن صفحات متحرک فلزی  با قرار گرفتن صفحات بین درب و  فضای محوطه فضای راهرویی خوبی با حریم خصوصی ایجاد میگردد گویی قلمرو اتاق ها بزرگتر شده است.

modern house 4 764x1024 - صفحات فلزی تاشو ایده ای کاربردی برای خانه مدرن

در شب، نور از داخل اتاق ها و چراغ های عمودی در انتهای دیوارهای داخلی از طریق صفحات فلزی به شدت می درخشد و ظاهری مانند فانوس به خانه می بخشد.

modern house exterior metal privacy screens 250421 1136 09 800x1071 1 765x1024 - صفحات فلزی تاشو ایده ای کاربردی برای خانه مدرن

تحریریه دکوبوم

منبع: contemporist


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن