تخریب و بازسازیدکوراسیون اداری و تجاری-دکوراسیون داخلی شرکت-دکوراسیون داخلی اداری- چیدمان دفتر کار- چیدمان اتاق کار-اتاق کنفرانس-پرده ی اتاق کار-دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن-رنگ- همه چیر درباره ی دکوراسیسون اداریدکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی اتاق خوابدکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکدکوراسیون داخلی سبزدکوراسیون داخلی مدرندکوراسیون منزلرنگ در دکوراسیون داخلیکابینت آشپزخانهمقالات

روند طراحی دکوراسیون دفاتر اداری در سال ۲۰۲۱

living room trends 2021 7 80x80 - روند طراحی دکوراسیون دفاتر اداری در سال ۲۰۲۱

۱۲ ایده جدید و منحصر به فرد درباره ی دکوراسیون فضای نشیمن در سال ۲۰۲۱

6 23 80x80 - روند طراحی دکوراسیون دفاتر اداری در سال ۲۰۲۱

چند نکته درباره ی دکوراسیون اتاق کار در خانه

از آنجا که کار از خانه در سال جاری به یک امر عادی تبدیل شده است ، ما پیش بینی می کنیم که در سال جدید تغییر چشمگیری به سمت یک طراحی انسانی تر انجام دهیم. قرار گرفتن در معرض ویروس ها به طور اساسی نحوه نگاه و عملکرد دفاتر را تغییر می دهد. علی رغم هزینه های انجام شده ، رفاه کارگران باعث ایجاد تغییرات می شود. در هر صورت کارفرمایان تمایل دارند تغییرات لازم در دکوراسیون داخلی اداره ی خود را انجام دهند تا کارکنان در هنگام بازگشت به محل کار خود احساس امنیت ، محافظت و مراقبت ویژه می کنند.

روند طراحی دفتر که در سال 2021 به دنبال آن هستیم

مبلمان صوتی

زمان هایی که در خانه هستیم ، اختیار گوش کردن به موسیقی با خودمان است. درواقع ما انتخاب می کنیم که به موسیقی گوش کنیم یا در سکوت کار کنیم.با داشتن مبلمان آکوستیک زیبا و کاربردی ، فضای کاری شخصی و آرامی خواهید داشت. این مبلمان بسیار زیبا همچنین دارای یک صفحه حریم خصوصی صوتی است

طراحی بیوفیلی

سالهاست که از نظر ضروریات انسانی درمورد طراحی دکوراسیون داخلی بیوفیلی صحبت می کند. آوردن گیاهان به محل کار زیبایی استثنایی و احساس آرامش را به فضا می بخشد. دفاتر مدرنی که شامل گیاهان ، نور طبیعی و سایر مواد موجود در کتاب دستورالعمل Mother Nature هستند ، برای یک نیروی کار مولد و شاد مناسب ترند. مزیت طبیعت این است که شما برای ادغام آن نیازی به تعمیر اساسی دفتر طراحی در سال 2021 ندارید ، به این ترتیب به یک شرکت با بودجه محدود میتواند گیاهان را در خود داشته باشد.

ارگونومی

انسانها دوست دارند راحت باشند. وقتی طراحان به روند طراحی دفتر برای سال 2021 فکر می کنند ، نیاز به مبلمان اداری ارگونومیک در محل کار را در نظر می گیرند. پس توصیه میکنیم به کارمندان خود اجازه دهید راحت باشند و با سرمایه گذاری روی صندلی ارگونومیک به آنها نشان دهید می خواهید احساسی همانند احساس راحتی در خانه شان داشته باشند. مطالعات نشان می دهد که آنها ارزش هزینه را دارند. سیندی سیمونز ، یک فیزیوتراپیست با Bon Secours InMotion گفت: “بدن ما طوری ساخته نشده است که برای مدت طولانی در یک وضعیت بماند.” “وضعیت های ایستا منجر به کاهش جریان خون در ماهیچه هایی می شوند که بدن را در یک موقعیت ثابت نگه می دارند.”

محیط کاری رنگارنگ

یک روند دیگر طراحی دکوراسیون داخلی دفاتر اداری 2021 تعبیه فضاهای های کاری از هم جدا. مدیران با داشتن فضاهای منحنی در سرتاسر دفتر برای حفظ حریم بیشتر ، سر و صدای کمتر و کمترین میزان نوردهی ، از فضای اداری این چنین استفاده می کنند.

بعد از یک سال در خانه ماندن و سرو کله زدن با لپ تاپ و ماسک ، مناظر ما کمی مسطح و بی روح به نظر می رسد. انسانها برای تحریک ذهنی بدنبال اشکال و رنگهای زنده هستند. با فضاهای کاری مدولار ، برای محافظت بیشتر از یک سبک مبلمان اداری مدرن در بهترین حالت و در فاصله اجتماعی برخوردار هستید. اجزای این ایستگاه های کاری منحنی به راحتی تمیز می شوند. از همه بهتر ، شما آنقدر به همکاران نزدیک هستید که بتوانید همکاری کنید و احساس کنید که واقعا به کار خود برگشته اید.

جنبه ی مثبت کرونا این بود که ما را مجبور کرده است که به گزینه های خلاقانه برای نقص موجود در دکوراسیون محل کارمان نگاه کنیم. آنچه می توان انتظار داشت ، تلاش هماهنگ برای محافظت و ارتقا نیروی کار است. وقتی به آن فکر می کنید ، همه ما ، از مدیران گرفته تا کارآموزان ، لیاقت چیزی کم نداریم.


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن