دکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی مدرندکوراسیون مدرندکوراسیون منزلدکوراسیون منزل-رنگ سالرنگ در دکوراسیون داخلیمقالات

رنگ هایی که در سال ۲۰۲۰ در همه جا مشاهده خواهید کرد

Fashionable Bedroom Design Trends 2020 2021 1 80x80 - رنگ هایی که در سال ۲۰۲۰ در همه جا مشاهده خواهید کرد

ترند های متداول طراحی اتاق خواب ۲۰۲۰-۲۰۲۱

kmnMRULErR3CVg3uG29a3B 1920 80 80x80 - رنگ هایی که در سال ۲۰۲۰ در همه جا مشاهده خواهید کرد

برترین ترند های طراحی داخلی سال ۲۰۲۰

هر طراح داخلی تأیید خواهد کرد که رنگ توانایی تغییر فضای اتاق را دارد، خواه یک دیوار با تاکیداتی جسورانه باشد یا یک سقف رنگی با رنگی غیر منتظره. اما مشخص کردن رنگ مناسب برای فضای شما می تواند بعضی مواقع کاملاً مشکل باشد، بنابراین تصمیم گرفته ایم تا در جهت گیری با طراحان برتر و کارشناسان رنگ مشورت کنیم. در سال 2020 چه رنگهایی بر خانه ها حاکم خواهد شد؟ از رنگهای غنی و خلقی گرفته تا رنگ های خنثی و ظریف، در اینجا رنگ‌های برتر سال که شما را در سال آینده وسوسه خواهد کرد تا در خانه های خود بگنجانید آورده شده است.

رنگ های پاستلی گرم

رنگ های پاستلی هنوز هم بسیار محبوب هستند، ، اما فکر می کنم ما به سمت رنگ های پاستیلی با گرمای بیشتر و تن های خاکی گرایش می یابیم. برای پالت های رنگی کلی ، ما از ترکیب رنگ های بهار و پاییزی استفاده می کنیم.

رنگ های پانچی

به جرات می گویم! من عاشق ایکات ها با ترکیبات رنگی دیوانه وار و پانچی هستم که به عقب باز نمی گردد. هر بار که سفر می کنم ، چیزهای زیادی را می بینم – با کاروانی همراه با چاپ های رنگی. جان راشاو از منسوجات جان روباوو

Monique Valeris ویرایشگر دکوراسیون منازل برای ELLEDecor.com است جایی که او همه چیز را از تورهای خانگی گرفته تا گردونه های محصول پوشش می دهد و ایده او از یک فضای داخلی تزئین شده شامل لایه های بی پایان از الگوهای ، تاکیدات برنجی ، و هر چیزی با یک مونوگرام است.


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن