تخریب و بازسازیدکوراسیون اداری و تجاری-دکوراسیون داخلی شرکت-دکوراسیون داخلی اداری- چیدمان دفتر کار- چیدمان اتاق کار-اتاق کنفرانس-پرده ی اتاق کار-دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن-رنگ- همه چیر درباره ی دکوراسیسون اداریدکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی اتاق خوابدکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکدکوراسیون داخلی سبزدکوراسیون داخلی مدرندکوراسیون منزلرنگ در دکوراسیون داخلیکابینت آشپزخانهمقالات

دکوراسیون مینیمال – شرکت دکوراسیون داخلی نما سبز

timeless carpet trends 2019 80x80 - دکوراسیون مینیمال - شرکت دکوراسیون داخلی نما سبز

مبلمان مدرن در سال ۲۰۲۰

جدیدترین نوع سبک مینیمالیست

امروزه، سبک مینیمالیست کنونی در حال تکامل به سمت جدیدی است که این سبک جدید نوع انسانی تر بودن دکوراسیون داخلی و استفاده ی کمتر از عناصر سرد می باشد. این سبک با دو سبک دیگر Wabi Sabi و Japandy ترکیب می شود.

این دو گرایش جدید زیبایی شناسی فلسفه های شمال اروپا و ژاپن را با هم ترکیب می کند و از عناصری استفاده می کند که ظرافت و عدم محدودیت به زمان را نیز به ارمغان می آورد.

برای عملی کردن این موارد بهترین گزینه ترکیب رنگ سفید با رنگ های خنثی و افزودن متریال های گرم مانند چوب درخت کاج، بلوط و یا راش است. به این ترتیب عشق به طبیعت در خانه نشان داده می شود و ما برای حمایت از این موضوع از گیاهان یا چوب ها استفاده می کنیم. گیاه بامبو و کاغذ دیواری از متریال هایی هستند که به راحتی با هم در دکوراسیون داخلی مینیمالیست ترکیب می شوند.

نکته ی دیگری که پیشنهاد می کنیم این است که از چند مبلمان ضروری با رنگ های روشن و طبیعی استفاده کنید. این رنگ ها می توانند با عناصر و وسایل کوچک به رنگ های تیره تر(ترجیحا چوب ها) هم ترکیب کرد.

در دکوراسیون داخلی مینیمالیست، رنگ های سفید، خاکستری، صورتی کمرنگ می بایست به عنوان رنگ قالب مورد استفاده قرار گیرند. رنگ هایی که در کنتراست با این رنگ ها هستند مثل بژ، اوکر یا رنگ های خاکی، در فضا ایجاد حس گرمی و صمیمیت می کنند.

در دکوراسیون داخلی مینیمالیست، گیاهان، سرامیک ها، نقاشی های عناصر هندسی و رنگ ها از عناصری هستند که می بایست مورد توجه قرار گیرند. از طرف دیگر، استفاده از عکس های سیاه و سفید در ابعاد بزرگ کلید رسیدن به این سبک خواهد بود. این نکات سادگی بیش از حد در سبک مینیمالیست را از بین می برند و به ایجاد فضای مینیمالیسم انسانی کمک میکنند. اما فراموش نکنید که سادگی ضرورت دکوراسیون داخلی مینیمالیست است.

سبک Wabi Sabi و مینیمالیسم

سبک Wabi Sabi کاستی ها را برجسته می کند. بنابراین ما با جزئیات خاصی از این نوع سبک، کمک زیادی به سبک مینیمالیست خواهیم کرد. اگر در حال بازسازی منزل خود هستید، می توانید یکی از دیوارهای قدیمی را به همان حالت نگه داشته و فقط دور آن را یک رنگ سفید بزنید. سرامیک ها و یا برخی دیگر از عناصر میتوانند میزان صمیمیت و گرمی را در فضا افزایش دهند.

در سبک مینیمالیست حتما به دستگیره های استفاده شده برای کابینت های آشپزخانه ها و یا درب اتاق ها و … توجه کنید و آنها را از نمونه های سبک مینیمالیست به رنگ های کروم، گرافیت، سفید یا سیاه انتخاب کنید.


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن