تخریب و بازسازیدکوراسیون اداری و تجاری-دکوراسیون داخلی شرکت-دکوراسیون داخلی اداری- چیدمان دفتر کار- چیدمان اتاق کار-اتاق کنفرانس-پرده ی اتاق کار-دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن-رنگ- همه چیر درباره ی دکوراسیسون اداریدکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی اتاق خوابدکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکدکوراسیون داخلی سبزدکوراسیون داخلی مدرندکوراسیون منزلرنگ در دکوراسیون داخلیکابینت آشپزخانهمقالات

جدیدترین شیوه های طراحی دکوراسیون داخلی

از آنجایی که امروزه افراد به دلیل مشاغل دور کاری اوغات بیشتری را در خانه می گذرانند، بنابراین دکوراسیون داخلی منزل امروزه تا حد زیادی اهمیت پیدا کرده است. معماران و طراحان بطور فزاینده ای از مسئولیت خود در بهبود رفاه مشتری خود و حتی کمک به آنها در پیشگیری از بروز مسائل و مشکلات آگاه هستند ، زیرا آنها بهترین راه حل ها را برای پروژه های طراحی داخلی خود جستجو می کنند.

مبحث اصلی سایت archdaily مربوط به طراحان دکوراسیون داخلی بود و مقالات مربوط به این بیش از یک میلیون بازدید داشت.

از آنجایی که طراحی دکوراسیون داخلی یک موضوع مهم و البته جذاب در بین طراحان و معماران دکوراسیون داخلی می باشد، ما پروژه هایی که در طول یک سال اخیر در سایت archdaily درباره ی دکوراسیون داخلی منزل، بازسازی و طراحی داخلی آپلود شده است را بررسی کرده ایم برای رسیدن به این موضوع که آیا برخی از تصمیمات و راه حل های طراحی وجود دارد که باعث ایجاد روندی جدید می شود. در نتیجه چند مورد را یافتیم که می تواند برای نحوه توسعه فضای داخلی مفید باشد.

1- طراحی بیوفیلی (طراحی زیستگرا)

گیاهان خانگی در طراحی دکوراسیون داخلی یک لایه ی جدیدی از دیزاین داخلی فضا می باشد و همچنین استفاده از گیاهان بزرگ در داخل فضا امروزه به یک ترند تبدیل شده است. . در سال گذشته ، مفهوم جدیدی به نام طراحی بیوفیلی(زیست گرا)وارد موضوع اصلی شد. برای حفظ سطح مشخصی از ارتباط با طبیعت، طراحی Biophilic قصد دارد طبیعت را به عنوان راهی برای بهبود سلامتی ، روان و اکوسیستم کلی در معماری ساختمان وارد کند.

استفاده از چوب، گیاهان رونده ، دیوارها و تاسیسات سبز از اصلی ترین روندهایی است که شاهد هستیم و در دهه ی آینده بیشتر در طراحی داخلی مورد استقبال قرار می گیرند.


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن