تخریب و بازسازیدکوراسیون اداری و تجاری-دکوراسیون داخلی شرکت-دکوراسیون داخلی اداری- چیدمان دفتر کار- چیدمان اتاق کار-اتاق کنفرانس-پرده ی اتاق کار-دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن-رنگ- همه چیر درباره ی دکوراسیسون اداریدکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی اتاق خوابدکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکدکوراسیون داخلی سبزدکوراسیون داخلی مدرندکوراسیون منزلرنگ در دکوراسیون داخلیکابینت آشپزخانهمقالات

جدیدترین روندهای دکوراسیون اتاق خواب کودکان در سال ۲۰۲۱

33 3 80x80 - جدیدترین روندهای دکوراسیون اتاق خواب کودکان در سال ۲۰۲۱

روند طراحی دکوراسیون اتاق کودک

در اینجا جدیدترین روندهای سال 2021 در دکوراسیون اتاق خواب کودکان را بررسی کرده ایم. در این مقاله دکوراسیون ، مبلمان و رنگ های مناسب اتاق خواب کودکان را به شما نشان دهیم.در بازار می توانید طرح های مدرن و سرگرم کننده را پیدا کنید که یک فضای بازی منحصر به فرد برای کودکان را تشکیل می دهد ، مانند تخت ماشین ، اتاق پرنسس یا اتاق خواب خانه درختی.

دکوراسیون اتاق خواب کودکان در 2021

اتاق خواب کودکان مکانی برای بازی ، یادگیری و خواب است. بچه ها با محیط اطراف خود آشنا می شوند ، اتاق آنها مانند دنیای کوچک آنها است. اگر فرزندانتان ماشین ، یا ورزش ، پرنسس یا حیوانات را دوست دارند سعی کنید علایق آنها را همیشه در نظر بگیرید.

شما یک اتاق خوابی دارید که از مسابقات الهام گرفته شده است. یک ماشین فراری قرمز در کنار یک میدان مسابقات رالی به رنگ سفید و سیاه. در واقع این ماشین همان تخت خواب کودک است.که با پرده اتاق در یک کنتراست رنگی قرار دارند. همچنین میز تحریر و صندلی به رنگ قرمز. می توانید تصاویر شخصیت هایی مانند اتومبیل های والت دیزنی را بر روی دیوارها قرار دهید.

از طرف دیگر ، اگر بودجه انتخاب مبلمان مانند اثاثیه ای را که در اینجا می بینیم ندارید ، اما واقعاً یک اتاق زیبا برای کودک خانه می خواهید ، همیشه می توانید رنگ هایی را انتخاب کنید که برای مبلمان و دیوارها مشابه باشند ، (با استفاده از همین مثال ، سعی کنید مبلمان را به رنگ قرمز بخرید و دیوارها را با رنگ سفید ، و خطوطی که گاهاً به رنگ سیاه هستند را رنگ آمیزی کنید) همچنین برخی از عکس ها یا ماشین را آویزان کنید.

به عنوان نمونه می توانید قلعه ای را طراحی کنید کنید که فرزندان شما در آن احساس یک شاهزاده ویا یک پرنسس واقعی کنند و یا یک اتاق با یک طرح شوالین بر روی دیوار و یک تخت دوطبقه و یک سرسره.

یک اتاق خواب خانه درختی نی میتواند ایده مناسبی باشد. کودکان این اتاق خواب را دوست خواهند داشت. برای مثال میتوانید ملحفه های سبز رنگ و یک نقاشی از طبیعت را بر روی دیوارها در نظر بگیرید.

در این مثال آنچه را که در ابتدا به شما توصیه کرده ایم به وضوح می بینیم. از رنگها برای دستیابی به جلوه دلخواه با توجه به مضمون استفاده کنید، زیرا در آنها از قهوه ای ، سبز و سفید برای نشان دادن طبیعت استفاده شده است.

اتاق خواب کودکان به سبک هندی نمونه ی دیگری از اتاق خواب های مورد علاقه کودکان می تواند باشد. در سبک از دکوراسیون اتاق خواب، رنگ نارنجی عمیق همراه با آبی فیروزه ای بر روی دیوارها غالب است. تخت خواب های آهنی به رنگ مسی و پرده و تختخواب با نوارهایی از طیف نارنجی ساخته شده است.

این اتاق خواب واقعاً چشم نواز است گرچه رنگ نارنجی بسیار شدید باعث می شود فضا خیلی کوچک به نظر برسد. شاید انتخاب بهتر یک رنگ انتخاب یک دیوار از نارنجی و بقیه سایه ای تا حدودی نرم مانند بژ یا کرم و ایجاد رگه ای به رنگ نارنجی باشد.

تصویر بعدی اتاق خواب یک پرنسس افسانه ای است ، در واقع هر هر دختری در این اتاق با رنگ صورتی چنین احساسی دارد.

رنگ اصلی این اتاق خواب صورتی است. حتی روتختی و کوسن ها توت فرنگی رنگ هستند و دیوار آن به رنگ صورتی مرجانی است. زیرا تقریباً همه دختران عاشق رنگ صورتی هستند.

رنگ برای اتاق خواب کودکان 2021

در عکس 6 ، یک اتاق خواب شاد و بسیار رنگی می بینید.این نوع دکوراسیون اتاق برای کودکانی که در سن بلوغ هستند بسیار ایده آل است.

در عکس 7 ، اتاق خواب دختران با رنگهای مرسوم ، صورتی و سبز. تختخواب چوبی وفرش صورتی کمرنگ و طرح دار یکپارچه. دیوار به رنگ سبز آهکی. ترکیب رنگ های متضاد این اتاق خواب را برای یک دختر و همچنین برای یک نوجوان مناسب می کند.

در عکس 5، اتاق خواب کودک به رنگ آبی و سفید کمرنگ. مبلمان چوبی سفید با جزئیات شطرنجی، صندلی گهواره ای و مربع های خالی برای گذاشتن برخی لوازم کودک به رنگ آبی که اتاق را زیبا تر میکند، همگی ویژگی سبک دیگری از دکوراسیون می باشد که کاملا مناسب برای اتاق خواب های نوجوان است.

رنگ غالب در اتاق خواب

از رنگی استفاده کنید که بر اتاق خواب مسلط باشد. توصیه من این است که از بافت های مختلف روی دیوار، پارچه ها و زمین استفاده کنید تا اتاق کودکان خیلی خسته کننده نشوند.

به عنوان مثال، در عکس بالا می بینیم که از رنگ آبی استفاده شده است و آن را با کاغذ دیواری در کنار رنگ ادغام کرده و و در مرز آنها یک قاب چوبی آنها را از هم جدا کرده است. علاوه بر این ، در این اتاق خواب دیده می شود که از چندین اثاثه یا لوازم داخلی برای پوشاندن تخت استفاده شده است و یک فرش کرکی روی زمین قرار داده شده است ، که مناسب بازی های کودکان است.

چگونه دکوراسیون اتاق خواب کودکان را تزئین کنیم

برای این نوع دکوراسیون اتاق خواب باید نوع چبدمان را به خوبی یاد بگیرید. توصیه من به اتاق خواب های خوابگاهی این است که تختخواب را در کنج قرار دهید. بنابراین ، قسمت مرکزی اتاق برای کودکان برای مطالعه یا بازی خواهد بود.

اتاق های خواب با مبلمان مناسب برای سنین مختلف و قد کودکان

برای اتاق خواب های کوچک، من همیشه توصیه می کنم یک میز کنار تخت قرار دهید. قرار دادن یک کشوی بزرگ برای کمک به گسترش فضای ذخیره سازی ، لباس یا اسباب بازی بسیار مناسب خواهد بود.

در این اتاق خواب کمدی که در کنار تخت خواب می بینیم کاملا مناسب است زیرا دارای یک در کوچک و کشوهای نه چندان بلند مناسب برای قد و سن کودک ما است.

مبلمان اتاق خواب کودکان و نوجوانان 2021

مبلمان چوب طبیعی

چوب طبیعی گرمای اتاق خواب را بیشتر می کند.یک تخت چوبی زیبا ، هرگز از مد نمی افتد.

می توانید کف را با فرشی به رنگ سفالی بپوشانید تا فضای بسیار گرم تری فراهم شود.

نکاتی برای دکوراسیون اتاق خواب کودکان

به هر حال ، قبل از همه چیز باید این نکته را نیز بدانیم که کودکان باید در اتاق خود احساس راحتی کنند ، بنابراین بسیار مهم است که دکوراسیونی لحاظ کنیم که به آنها امکان استراحت و انجام وظایف خود را بدون حواس پرتی بدهد. بیایید برخی از نکاتی را که باید در نظر بگیریم ببینیم:

رنگها

رنگ در اتاق بسیار مهم است، زیرا این امر به کودکان کمک می کند تا روحیه بهتری داشته باشند و در اتاق خود احساس خوبی داشته باشند. به هر حال ، ما باید از آن رنگهایی که باعث استراحت بد آنها در شب می شود ، خودداری کنیم و این بدان معناست که برخی کودکان بیش از دیگران تحت تأثیر رنگ قرار می گیرند.

بنابراین، اگر اتاق را با رنگ سبز روشن یا آبی رنگ آمیزی کنید ، می بینید که کودک شما سازگار نیست و آرامش خوبی ندارد. در این حالت ، اگر قبلاً می دانید که کودک شما به رنگها بسیار حساس است ، شما مجبورید که رنگهای کلاسیک یا سایه های پاستلی را انتخاب کنید.

مبلمان

نکات در مورد مبلمان و لوازم جانبی در اتاق کودکان و نوزادان با هم متفاوت است.

برای کودکان لازم است که به اندازه کفی فضا برای قراردادن لوازمشان داشته باشند. از آنجایی که کودکان به تنهایی لباس نمیپوشند و ما کمکشان می کنیم پس می توانیم کمد ها را با توجه به اندازه ی خود انتخاب کنیم ، اما اگر می خواهیم اتاق برای بزرگتران هم قابل استفاده باشد ، باید مبلمانی را پیدا کنیم که برای کودکان از لحاظ سنی مناسب باشد و به تواند به تنهایی از آن استفاده کند . مثل نشستن روی مبل.

برای سن 5 تا 7 سال باید به فکر میز پلاستیکی و تعدادی صندلی نیز باشیم تا کودک بتواند بازی کند ، نقاشی کند و تکالیف خود را انجام دهد.همچنین می بایست تعدادی مکعب های توخالی برای قراردادن لوازم بازی در آن قرار دهیم.

از طرف دیگر، اگر در خانه فضایی برای مطالعه داشته باشیم، در آن می توانیم تمام کتاب ها ، میزهاو صندلی های کودکان برای مطالعه را داشته باشیم ، می توانیم اتاق را فقط با وسایل لازم برای استراحت قرار دهیم و اجازه دهیم مطالعات در اتاق دیگر انجام می شود.

اکسسوری ها

علاوه بر این ، ما همچنین باید به دنبال لوازم اکسسوری مانند کوسن ، چراغ و غیره ، با توجه به طراحی مبلمان و همچنین استفاده ای که می خواهیم از اتاق داشته باشیم.


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن