تخریب و بازسازیدکوراسیون اداری و تجاری-دکوراسیون داخلی شرکت-دکوراسیون داخلی اداری- چیدمان دفتر کار- چیدمان اتاق کار-اتاق کنفرانس-پرده ی اتاق کار-دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن-رنگ- همه چیر درباره ی دکوراسیسون اداریدکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی اتاق خوابدکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکدکوراسیون داخلی سبزدکوراسیون داخلی مدرندکوراسیون منزلرنگ در دکوراسیون داخلیکابینت آشپزخانهمقالات

ترندهای طراحی دکوراسیون داخلی: ۲۷ ترند که در سال ۲۰۲۱ با آن ها رو به رو هستیم_قسمت اول

7 16 80x80 - ترندهای طراحی دکوراسیون داخلی: ۲۷ ترند که در سال ۲۰۲۱ با آن ها رو به رو هستیم_قسمت اول

رنگ سال ۲۰۲۱ برای دکوراسیون داخلی

برای پیدا کردن این 27 ترند دکوراسیون داخلی با کارشناسان و طراحان برجسته صحبت کردیم تا بتوانیم پیش بینی ها و بینش های آنها را به اشتراک بگذاریم.

ما ترندهای دکوراسیون داخلی سال گذشته را بررسی و تحلیل کرده و آنها را با تصاویر موجود از دکوراسیون داخلی در سایت های مربوطه مقایسه کردیم. این روندهااز دکوراسیون فضاهای کوچک مثل حمام و آشپزخانه تا اتاق های خواب و فضای پذیرایی را پوشش میدهند.

در حالی که تنوع و محبوبیت یک سبک دو مقوله ی وابسته به هم هستند اما در واقع در سبک و سلیقه متفاوت هستند. برخی ترندهای دکوراسیون داخلی ممکن است برای خانه شما زیبا باشد اما مورد پسند فرد دیگری نباشد.

1- مبلمان بافت دار

مبلمان با بافت آخرین قسمت از رنسانس برجسته است که طی چند سال گذشته سطوح مشاهده کرده اند. صفحات شیشه ای باریکتر شده اند.

کاشی ها بیشتر به چشم می آیند و هوشمندانه ترین ایده های استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی را کاوش می شوند. اکنون نوبت مبلمان است که درگیر آن شوید؛ کابینت ها، قفسه ها، بوفه دراور و … از حالت ساده و سطوح صاف به سمت نمونه های زیبا تر رفته که در هر خانه و در هر گوشه ای از خانه زیبا هستند.

Trove – اولین مجموعه مبلمان از Studio Duggan – از این جزئیات سطح در مورد کالاهای شیک در سایه های سبز و زرد غیر منتظره استفاده می کند.

2- لوازم تزیینی

در حالی که مدت طولانی است که ذخیره سازی بهترین راه حل برای پوشاندن فضاهای نامناسب است، طراحی ها در جهتی آراسته تر پیش می روند که ثابت می کند قفسه بندی ها و کدها فضاهای نهایی برای نشان دادن برخی از استعدادهای طراحی هستند.

بازی با مواد و بافت کلید زیبایی دکوراسیون داخلی است. طراح Matilda Goad یکی از طرفداران به روزرسانی کمد های داخلی با پانل های برش خورده است در حالی که Suzy Hoodless خطوطی شبیه زبان و شیار را ترجیح می دهد تا جزئیات سطح را به درهای MDF ساده تبدیل کند.

3- آشپزخانه با تم سبز زیتونی

آشپزخانه هایی که در آن سبز زیتونی رنگ اصلی است به سرعت به یکی از بزرگترین روندهای دکوراسیون آشپزخانه در سال 2021 تبدیل شده اند. این رنگ همچنین برای داشتن یک آشپزخانه مدرن بسیار مناسب است.

اینستاگرام مملو از ایده های جذاب است ، از جمله طراح دکوراسیون داخلی ،ماتیلدا گواد ، که رنگ سبز را به عنوان زمینه برای کمدهای آشپزخانه خود انتخاب کرده است.

4- تقسیم بندی فضاها در خانه

هیلی رابسون ، بنیانگذار Day True می گوید ، “ترند دکوراسیون داخلی با پلان باز همچنان ادامه دارد ، اما با استفاده بیشتر افراد از فضا به طور همزمان ، ما باید راه های دیگری برای” نمایش “یا” تقسیم “عملکردهای مختلف یک فضا، برای استفاده بهتر در طول روز باشیم. “

همه ما میدانیم که قفسه های کتاب میتوانند به عنوان یک جدا کننده خوب عمل کنند. در حالی که پارتیشن ها و تقسیم کننده های اتاق به سبک Crittall محبوبیت بیشتری نسبت به همیشه دارند.

در سپتامبر 2020 ، جان لوئیس از افزایش 65 درصدی فروش قفسه های انعطاف پذیر و افزایش 73 درصدی میزهای کار کوچک خبر داد ، زیرا مردم به دنبال ایجاد فضایی برای انجام کار های خود در منازل هستند.

5- سبک ژاپنی

ترند Japandi ، که به دلیل سبک مینیمالیستی و هماهنگ آن توسط دوستداران طراحی پذیرفته شده است ، سادگی و عملکرد و زیبایی ظاهری بی انتها را ارائه می دهد.

جستجو درباره ی این سبک طی ماه های گذشته بسیار زیاد شده و این سبک همچنان در حال محبوبیت است.

آلیک برنت ، مدیر توسعه کسب و کار در Blooming Artificial ، می گوید: “برای سال 2021 ، ما انتظار داریم که سبک های مینیمالیستی با رنگ های خنثی ، خاکی و سبز را افزایش دهیم.”

6- گلدان ها

گلدانهایی وجود دارند که در نگهداری گلها کار تحسین برانگیزی انجام می دهند.همچنین گلدان های وجود دارند که قدرت تبدیل یک فضای داخلی را در یک لحظه دارند. این دسته دوم است که قرار است جو جدیدی در تزئینات امسال را به ارمغان بیاورد: طرح های بزرگ جسورانه،اشکال غیرمعمول بر مجموعه های 2021 تسلط دارند.

7- طراحی بیوفیلی

طراحی بیوفیلی اصطلاح فنی برای طراحی و معماری است که بر ارتباط ذاتی انسان با طبیعت متمرکز است و طبیعت را در هسته اصلی خود جای می دهد. به عبارت دیگر همه چیز در مورد آوردن فضای باز و بیرون به داخل منزل است.

طراحی بیوفیلیک در دنیای طراحی دکوراسیون داخلی مورد توجه قرار گرفته است زیرا مردم بیشتر از گذشته در شهرها زندگی می کنند ، و دانش ثابت کرده است که طبیعت احساس خوبی به ما می دهد و برای سلامتی ما سودمند است.

همه گیری بیماری کرونا، تمایل همه افراد به فضای بیرون و نیاز به آن را افزایش داده است.

فضای باز اکنون کلید هر خانه است زیرا ما وقت بیشتری را در باغ ، پاسیو یا بالکن خود می گذرانیم. این مناطق پسوند فضای زندگی ما هستند و می توانند فضایی را برای استراحت اختیار ما قرار دهند. صندلی های راحتی ، آشپزخانه های فضای باز و راه حل های گرمایشی تضمین می کنند که ما می توانیم در تمام فصول سال از از این فضاها در هر فصل استفاده کنیم.

8- دیوار سبز

همراه با افزایش محبوبیت طراحی بیوفیلی ، رنگ سبز نیز محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. علم می تواند نشان دهد که تماشای چیزی سبز می تواند ضربان قلب و استرس را کاهش دهد.

چارو قندی یک طراح دکوراسیون داخلی می گوید: “سبز در طراحی های –اخیر دکوراسیون داخلی ما به طور قابل توجهی رنگ رایج بوده است ،رنگ سبز احساس ارتباط با طبیعت را تقویت می کند ، که در حال حاضر بسیاری از ما از آن غافل هستیم و بنابراین فکر می کنیم محبوبیت این رنگ تا سال آینده نیز ادامه یابد اما از سبزهای جنگلی به سمت سبزهای زیتونی بی صدا و دورتر حرکت می کند. “

9- دیزاین دوست دار محیط زیست

فشار برای عادات سازگار با محیط زیست بیشتر ، نحوه زندگی ما را تغییر می دهد. از انتخاب های روزمره گرفته تا بزرگترین نقاط عطف زندگی. وقتی افراد تأثیر خود را دوباره ارزیابی می کنند ، به سمت مصرف آگاهانه تری سوق پیدا می کنند. برای بسیاری از افراد ، این به معنای استفاده از محصولات پایدارتر در آن و همچنین مراقبت از زباله ها است.

9- دیزاین دوست دار محیط زیست

فشار برای عادات سازگار با محیط زیست بیشتر ، نحوه زندگی ما را تغییر می دهد. از انتخاب های روزمره گرفته تا بزرگترین نقاط عطف زندگی. وقتی افراد تأثیر خود را دوباره ارزیابی می کنند ، به سمت مصرف آگاهانه تری سوق پیدا می کنند. برای بسیاری از افراد ، این به معنای استفاده از محصولات پایدارتر در آن و همچنین مراقبت از زباله ها است.

این شامل زندگی با ضایعات کم ، کاهش پلاستیک در خانه و خرید قطعات بازیافتی است.

به گفته هریت آنستروتر ، طراح دکوراسیون داخلی ، دهه آینده شاهد افزایش چشمگیری در دوچرخه سواری ، تعمیر و شخصی سازی لوازم منزل خود خواهیم بود. امسال تمرکز زیادی بر پایداری و کاهش ضایعات ما شده است.

10- رنگ های گرم

استفاده از رنگ های گرم هرچند پیش تر از این یک ترند دکوراسیون داخلی پر طرفدار بوده اما امروزه کمتز از آن در دکوراسیون منزل استفده می شود. طی چند سال گذشته ، رنگ خاکستری بر پالت داخلی خنثی حاکم بوده است. اما سایه های شنی برگشته اند و ثابت می کنند که کسل کننده نخواهند بود.سوء تفاهم نشود. ما عاشق رنگ خاکستری هستیم ، اما خود را بیشتر به سمت تن گرمتر و دوستانه تری می کشیم.


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن