تخریب و بازسازیدکوراسیون اداری و تجاری-دکوراسیون داخلی شرکت-دکوراسیون داخلی اداری- چیدمان دفتر کار- چیدمان اتاق کار-اتاق کنفرانس-پرده ی اتاق کار-دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن-رنگ- همه چیر درباره ی دکوراسیسون اداریدکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی اتاق خوابدکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکدکوراسیون داخلی سبزدکوراسیون داخلی مدرندکوراسیون منزلرنگ در دکوراسیون داخلیکابینت آشپزخانهمقالات

ترندهای طراحی دکوراسیون داخلی: ۲۷ ترند که در سال ۲۰۲۱ با آن ها رو به رو هستیم_قسمت سوم

6 18 80x80 - ترندهای طراحی دکوراسیون داخلی: ۲۷ ترند که در سال ۲۰۲۱ با آن ها رو به رو هستیم_قسمت سوم

ترندهای طراحی دکوراسیون داخلی: ۲۷ ترند که در سال ۲۰۲۱ با آن ها رو به رو هستیم_قسمت دوم

21- استفاده از رنگ صورتی در سرویس های بهداشتی

از این رنگ به وفور در دکوراسیون خانه های مدرن استفاده می شود. به کار بردن رنگ های طلائی در کنار رنگ های سرخ و یا ترکیب این رنگ با سنگ مرمر جلوه ی بسیار زیبایی خواهد داشت.

22- آشپزخانه صورتی

آشپزخانه ها و حمام های صورتی یکی از مهمترین ترندهای دکوراسیون داخلی سال 2020 بود ، تصاویر آشپزخانه های صورتی در Pinterest و Instagram غالب هستند. شاید به این دلیل است که این رنگ بسیار گرم و شاد است ، یا شاید به این دلیل است که به راحتی با رنگ های مشکی ، خاکستری و .. جفت می شود.

حتی میتوانید صورتی را با آبی یا سبز ترکیب کنید و چیزی دلپذیر ، پرانرژی و چشمگیر ایجاد کنید.

اگر میخواید کاملا مطابق با مد پیش بروید، کابینتهای صورتی راهی است که باید طی شود. اما اگر میخواهید کمی متعادل تر باشد فقط یک جزیره آشپزخانه صورتی را انتخاب کنید این درحای است که کابینتها به رنگ چوب و یا خاکستری باشد. اما اگر میخواد فقط لمس کوچکی از رنگ صورتی را در فضای خود داشته باشید، میتوانید از اکسسوریها و یا یک گلدان با گلهای صورتی استفاده کنید. درواقع این کار دوز مناسبی از رنگ گرم را به شما می دهد ، و شما به زودی از این رنگ خسته نخواهید شد.

23- آشپزخانه تیره

یکی از قوی ترین رنگ هایی که در طراحی آشپزخانه مدرن استفاده می شود، رنگ آبی است و این را می توان از آشپزخانه های کلاسیک به سبک مدرن برای ایجاد یک فضای شیک جستوجو کرد.

24- استفاده از آرک در قسمت درب ورودی منزل

اگر برای چند دقیقه در اینستاگرام یا پینترست جستوجو کنید خواهید دید که از آرک در دکوراسیون داخلی اکثر هتل های لوکس و یا رستوران ها استفاده می شود.

همچنین میتوانید تصویر آرک را با نقاشی در قسمت درب ورودی منزل خود ایجاد کنید.

25- اثر گچ

در زمان ساخت یک پروژه بعد از اتمام مراحل سفت کاری، اولین آیتم از مرحله نازک کاری گچکاری است که ظاهر نرمی به ساختمان وارد میکند.

26- سبک مدرن

در حالی که بسیاری از سبکهای دکوراسیون داخلی دارای تاریخ انقضا هستند، سبک مدرن به نوعی هرگز از مد نمی افتد. و الهام بخشی از این سبک برای همه هتل ها ، رستوران ها و کافه ها گرفته تا آپارتمان های لوکس است.

27- سبک بوهو

پس از جشن صد سالگی سبک بوهو در سال گذشته، مشخص است همچنان بر طراحی مدرن تأثیر می گذارد.


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن