تخریب و بازسازیدکوراسیون اداری و تجاری-دکوراسیون داخلی شرکت-دکوراسیون داخلی اداری- چیدمان دفتر کار- چیدمان اتاق کار-اتاق کنفرانس-پرده ی اتاق کار-دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن-رنگ- همه چیر درباره ی دکوراسیسون اداریدکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی اتاق خوابدکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکدکوراسیون داخلی سبزدکوراسیون داخلی مدرندکوراسیون منزلرنگ در دکوراسیون داخلیکابینت آشپزخانهمقالات

ترندهای طراحی دکوراسیون داخلی: ۲۷ ترند که در سال ۲۰۲۱ با آن ها رو به رو هستیم_قسمت دوم

2 22 80x80 - ترندهای طراحی دکوراسیون داخلی: ۲۷ ترند که در سال ۲۰۲۱ با آن ها رو به رو هستیم_قسمت دوم

ترندهای طراحی دکوراسیون داخلی: ۲۷ ترند که در سال ۲۰۲۱ با آن ها رو به رو هستیم_قسمت اول

11- استفاده از مواد طبیعی

استفاده از مواد طبیعی امروزه در سبک های دکوراسیون داخلی رواج بالایی دارد.

کامیلا کلارک و اوتالی استراید ، مدیران خلاق در Albion Nord ، اظهار نظر می کنند: “ما دوست داریم از مواد طبیعی مانند الوار ، پشم ، سیزال و پارچه استفاده کنیم زیرا اینها احساس گرما و صمیمیت را در یک طراحی دکوراسیون داخلی ایجاد می کنند. مواد طبیعی نیز پاسخی است زیبا به محیطی که در آن هستند “

چارو گاندی ، بنیانگذار و مدیر استودیوی طراحی دکوراسیون داخلی الیسیون میگوید: “به مرور از پارچه های ابریشمی و پارچه های براق دور شده و تمرکز زیادی بر استفاده از مواد طبیعی مانند پارچه های کتانی ، پشم ، چوب خیزران و الوارهای بلوند روشن است. “

مبلمان حصیری از محبوبیت بیشتری در طی سال گذشته برخوردار بوده است همینطور امسال این این مبلمانطرفداران بیشتری پیدا کرده است.

12- دیوارهای طرحدار

دیوارهای طرحدار در سال 2020 همه جا بودند و به نظر می رسد که همچنان موضوع مهمی در دکوراسیون داخلی سال 2021 است.

حتی بعضی از افراد فرش هایی را به دیوارهای خود آویزان کرده اند که به آنها بافت می بخشد و فضای اتاق را دنج تر می کند.

از دیوارپوش های چوبی حک شده سه بعدی و کاشی های سه بعدی گرفته تا ظاهری ظریف تر مانند دیوارپوش های بافتنی جدید فیلیپ جفریس ، جدیدترین تصاویر زمینه به دیوارها جلوه بافتی جذاب یا جلوه های بافتی می بخشد.

13- اتاق کار خانگی

تحقیقات انجام شده توسط گروه طراحی دکوراسیون داخلی ایالات متحده ، Modsy ، نشان داده است که چگونه کار در خانه تأثیر عمده ای در دکوراسیون منزل ما داشته است.

فضای خصوصی برای کار ، موردی بود که مشتریان به خاطر ـن به این شرکت جهت دکوراسیون خانه خود مراجعه میکردند. بنابراین ایجاد یک فضای کاری رسمی مهمتر از هر زمان دیگری است. با تجزیه و تحلیل های انجام شده ، Modsy دریافت که درخواست های طراحی دفتر کار در منزل نسبت به سال گذشته 40٪ افزایش یافته است.

به طور خلاصه، دفاتر خانگی برای ماندن بیشتر در خانه در این روزگار کرونایی هستند. با بازگشت زندگی به حالت عادی ، بسیاری از مشاغل احتمالاً امکان اشتغال از راه دور را لغو نمی کنند. ماندگاری مشاغل از راه دور به این معنی است که افراد فضاهای کار در خانه خود را متفاوت طراحی می کنند. در نتیجه، برخلاف میزهای موقت و تاشو، شاهد فضاهای اختصاصی کار در خانه خواهیم بود. این ممکن است به این معنی باشد که افراد برای به دست آوردن فضای بیشتر به خانه های بزرگتر در مناطق دورتر منتقل می شوند یا اتاق های مهمان را به عنوان دفاتر کار دائمی در خانه اختصاص می دهند.

همچنین قرارگیری میز کار در اتاق خواب و یا حتی اتاق نشیمن را به عنوان بخشی از این هنجارها مشاهده می کنیم ، خصوصاً برای آن دسته از خانوارهایی که چندین نفر به طور همزمان مشغول دورکاری هستند.

ایجاد چندین فضای کاری در خانه به این معنی است که افراد خانواده ها می توانند همزمان در خانه بدون مزاحمت یکدیگر کار کنند. این امر برای فضاهای میز تحریر بچه ها نیز مهم است ، بنابراین با تعطیلی مدارس کودکان می توانند به تحصیل در خانه ادامه دهند.

14- آشپزانه کثیف(فضایی است برای نگهداری مواد غذایی)

به دلیل بیماری کوید 19، خانواده ها هر روز و هر شب را در خانه با هم می گذرانند،بنابراین آشپزخانه ها از اهمیت بیشتری در خانه برخوردار می شوند. بسیاری از خانواده ها سعی میکنند تعداد دفعات کمتری را به سوپرمارکت برمد اما هربار همه ی خرید مورد نیاز تا چند مدت اخیر را انجام دهند، بنابراین ذخیره سازی مواد غذایی و کالاهای خشک اکنون در اولویت قرار دارد. این می تواند به معنای تمرکز بیشتر در مورد طراحی دکوراسیون آشپزخانه در سال 2021 باشد.

15- روکش مبلمان

در مورد سبک های دکوراسیون منزل، مدتی است که پیله سازی خنک افزایش می یابد اما شروع Covid-19 باعث پیشرفت همه چیز می شود. مبل های اسکی اسکی ، شکل های منحنی و پارچه های صاف در حال حاضر داغ هستند.

در هر جایی که دکوراسیون داخلی یک موضوع مورد علاقه است، روکش مبلمان بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت. مبل های پیچ و تاب دار، شکل های منحنی و پارچه های صاف در حال حاضر ترند هستند.

جیمز مایر ، بنیانگذار شرکت مبلمان Viaduct می گوید: “مدتی است که تغییراتی در آنچه مشتریان به دنبال آن هستند ایجاد شده است. نشیمن راحت تر” خانگی “با بالشتک های عمیق و منحنی های بیشتر که حتی مکانی برای خوابیدن هم باشد بیشتر مورد استقبال قرار میگیرد.

16- باشگاه های خانگی

این موضوع ممنوع شدن ترک خانه ها اصلا موضوع راحتی نیست اما میتواند باشگاه های خانگی را محبوب تر کند. چیزی شبیه به تراس های زیبا که حس و حال باغ را به ما میدهند، سینماهای خانگی و …

یک فضای ورزش خصوصی همیشه در بسیاری از خانه هایی که ما طراحی می کنیم مورد توجه قرار گرفته است ، اما مسلماً اولویت بندی فضاها ارجعیت دارد. به عنوان مثال ، جلسات آموزش مجازی در این مدت افزایش یافته است ، به این معنی که یک صفحه نمایش خوب (که می توان آن را پنهان کرد) ضروری است و سخنرانان عالی حتی برای جلسات آموزش شخصی آنلاین و ورزش آنلاین دوستان از اهمیت بیشتری برخوردار هستند.

سالها قبل از آغاز Covid-19 در جهان ، سالن های ورزشی خانگی در حال معروف شدن بودند ، اما جای تعجب نیست که این روند به دلیل همه گیری بیماری کرونا چندین برابر شده است. جان لوئیس یک مربی ورزش در یکی از گزارشات خود گفت: در سال 2020 ،17%تعداد شاگردهای او در خانه خود سالن بدنسازی یا یوگا ایجاد کرده اند.

17- سلامتی در خانه

مدت هاست که حمام ها مکانی برای فرار از زندگی پر هیاهو هستند.هیلی رابسون ، مدیر خلاق ، Day True ، می گوید: “ما اکنون اهمیت دکوراسیون حمام های خانگی را مشاهده خواهیم کرد تا به ما امکان آرامش و استرس کامل را بدهد. افزودن جکوزی و انتخاب یک حمام مجلل بزرگ می تواند روش های مختلفی برای استراحت با آب فراهم کند.

امسال ، به دنبال عادت های ساده برای مقابله با اضطراب ، استرس و فرسودگی شغلی ، به روشی روزمره خواهیم بود.

عادات روزمرگی همه متفاوت است. کمی از شبکه های اجتماعی دور شوید. سبک زندگی شما هرچه باشد، روشهای ساده ای برای دریافت انرژی روزانه مورد نیاز شما وجود دارد.

18- فضای ذخیره سازی خلاقانه

از این پس شاهد رویکرد خلاقانه تری برای افزایش فضای ذخیره سازی در خانه خواهیم بود. الکساندرا نورد و هلن وستلیک ، مدیران خلاق Millier توضیح می دهند: “با وجود کودکان خردسال، اگرچه یک اتاق بازی اختصاصی ایده آل برای آنها در نظر گرفته اید، اما در واقع اسباب بازی ها مرتباً از یک اتاق به اتاق دیگر برده می شوند. برای جلوگیری از بهم ریختگی منزل میتوانید با با ایجاد برخی قفسه ها آنها را از دید پنهان کنید. فایلهای ذخیره سازی در چندین اتاق، مبلمان به سبک عثمانی، بوفه ها و کابینت ها به این معنی هستند که اسباب بازی ها در پایان روز به سرعت مرتب می شوند بدون اینکه کار اضافی برای والدین خسته ایجاد کنند. “

19- پارتیشن های شیشه ای

20- تکنولوژی در خانه

چند ترند اساسی برای دکوراسیون داخلی منزل در سال 2021 و بعد از آن وجود دارد: طبیعت ، بهداشت ، محیط زیست ، فن آوری های هوشمند و رنسانس شرقی. در سال 2021 ، تنوع و جهانی شدن دست به دست هم خواهند داد. فناوری آینده مانند 5G بیشتر و بیشتر در طراحی دکوراسیون منزل جای خواهد گرفت.


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن