تخریب و بازسازیدکوراسیون اداری و تجاری-دکوراسیون داخلی شرکت-دکوراسیون داخلی اداری- چیدمان دفتر کار- چیدمان اتاق کار-اتاق کنفرانس-پرده ی اتاق کار-دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن-رنگ- همه چیر درباره ی دکوراسیسون اداریدکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی اتاق خوابدکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکدکوراسیون داخلی سبزدکوراسیون داخلی مدرندکوراسیون منزلرنگ در دکوراسیون داخلیکابینت آشپزخانهمقالات

ترندهای رنگی برای سال ۲۰۲۱: رنگ های گرم آرامش دهنده در کنار رنگ های روشن-قسمت اول

اگر علاقه مند به دکوراسیون داخلی هستید پس مهم نیست که چه اتفاقاتی رخ خواهد داد،همیشه به جلو نگاه کنید و به دنبال ترندهای جدید طراحی دکوراسیون داخلی که در حال ظهور و آمدن است باشید. به خصوص که امروزه همچنان وقت بیشتری را در خانه می گذرانیم ، بنابراین بهتراست درزیباسازی خانه هایمان دست بجنبانیم و تلاش کنیم. بسیاری از شرکت های رنگ سازی ترند رنگ خود را برای سال 2021 منتشر کرده اند که در این پست روند رنگ سال 2021 را از اصلی ترین برندهای رنگ با شما به اشتراک می گذاریم. در اکثر برندها می توانید تأثیر ویروس کرونا را در ترند رنگ سال مشاهده کنید. موضوع کلی همه این روندهای رنگی ایجاد خانه ای است که بتوانیم در آن استراحت کنیم ، دوباره پر انرژی شده و احساس راحتی کنیم. بسیاری ما برای ایجاد فضایی آرام از رنگهای گرم ملایم گرفته تا رنگ هایی مثل آبی و خاکستری ملایم استفاده می کنیم. اما در واقع ، روشی از استفاده از رنگ ها وجود دارد که رنگ های روشن تر می توانند رنگ و نشاط بیشتری به زندگی ما ببخشند. بنابراین این یک ترکیب خوب از رنگهای آرام با یک رنگ پاپ زیبا و روشن است.

رنگ سال معرفی شده شرکت PANTONE: خاکستری تیره و روشن

برای سال 2021 Pantone درواقع یک رنگ سال را انتخاب نکرده است. Pantone رنگ خاکستری را با رنگ زرد دوست داشتنی در کنار هم انتخاب کرده است. استفاده از رنگ هادر کنار هم که پیامی از قدرت و امید را منتقل می کند،هم ماندگار است و هم نشاط آور.


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن