تخریب و بازسازیدکوراسیون اداری و تجاری-دکوراسیون داخلی شرکت-دکوراسیون داخلی اداری- چیدمان دفتر کار- چیدمان اتاق کار-اتاق کنفرانس-پرده ی اتاق کار-دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن-رنگ- همه چیر درباره ی دکوراسیسون اداریدکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی اتاق خوابدکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکدکوراسیون داخلی سبزدکوراسیون داخلی مدرندکوراسیون منزلرنگ در دکوراسیون داخلیکابینت آشپزخانهمقالات

ترندهای جدید دکوراسیون حمام های مدرن

at style 2020 12 Bathroom Trends for 2021 Breegan Jane Ryan Garvin Photography 1 80x80 - ترندهای جدید دکوراسیون حمام های مدرن

۱۰روند دکوراسیون حمام ها که به بهبود رژیم های مراقبتی شما کمک میکند

حمام های مدرن امروزی به مکانی برای آرامش برای از بین بردن تنشهای روز تبدیل شده اند. دوره های طراحی حمام ساده گذشته است ، امروزه استفاده از لوازم جانبی آن به خوبی دیده می شود ، مانند گرمکن حوله ای، وان های آبگرم ، حتی فضایی برای قرارگیری تلویزیون و بسیاری از امکانات دیگر.

بازسازی سرویس بهداشتی یک سرمایه بزرگ در وقت و هزینه است، بنابراین مهم است که قبل از شروع همه چیز را برنامه ریزی کنید. قبل از به روزرسانی باید بودجه تعیین کرده و به دنبال طراح دکوراسیون داخلی مناسب باشید. اگر به مواردی برای الهام گرفتن نیاز دارید ، در اینجا آخرین روند دکوراسیون داخلی حمام به سبک مدرن را به شما نشان خواهیم داد تا به شما کمک کنیم به طور واضح خواسته ها و نیازهای خود را تعیین کنید.

متریال های جدید در دکوراسیون

موادی که امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند چوب ، شیشه ، کاشی های کوچک هم روی زمین و هم برای پوشاندن دیوار ، سنگ مرمر و … هستند.

چوب

یک ماده طبیعی که پای طبیعت را در خانه های ما باز می گرداند ، بدون شک چوب است. این ماده در درجه اول به عنوان پوشش دیوار و کف مورد استفاده قرار می گیرد ، اما در میزها و مبلمان نیز دیده می شود.

این طرح ها نمونه ای عالی از ترکیب های زیبا بین مواد طبیعی است که ممکن است برای یک حمام مدرن مناسب باشد. یک پایه چوبی با اتصالات فولاد ضد زنگ ، یک ترکیب ابتکاری و درجه یک. وجود بافت تمیز و تازه چوب در طراحی ، جلوه ای لوکس به ترکیب بخشیده است.

راه اندازی محصولات جدید چوبی با طراحی خاص ، به ما امکان می دهد گرمای طبیعی آنها را در فضایی که استفاده از این مواد در آن تابو بود ، بیاوریم. همچنین می توان از آن روی دیوارها استفاده کرد.

پالت چوبی نیز یکی از روندهای عالی در طراحی حمام مدرن است. آنها برای پای برهنه فوق العاده هستند ، زیرا احساس بسیار گرمی دارد. همچنین می توان از آن برای متعادل نگه داشتن سردی کاشی ها استفاده کرد.

سنگ مرمر یا سنگ

سال 2021 سال بازگشت سنگ مرمر به دکوراسیون داخلی منازل است. این مرمرها به رنگ های سفید ، خاکستری ، قرمز خواهند بود. خطوط یکپارچه و چیدمان فضا ساده خواهد بود ، اما با کمی راحتی ارگانیک و ظریف.

سنگ مرمر و چوب تنها مواد طبیعی نیستند که در سال 2021 روند رو به ترقی دارند. استفاده از سنگ طبیعی نه تنها در کف و دیوارها ، بلکه در صفحات میز و سینک ها نیز ادامه خواهد داشت. با شکوه و عظمت مواد طبیعی که در تضاد با یکدیگر هستند ، بازی می شود. که در یک اتاق به ما بافت بصری و لمسی می دهد.

در اینجا نمونه ای از چگونگی اشراف سنگ در ترکیب با سایر مواد طبیعی می تواند یک محیط کاملاً زیبا و معاصر را تشکیل دهد. اگر قرار است یک پیشخوان چوبی قرار دهید ، مطمئن شوید که در برابر آب محافظت شده است ، در حال حاضر نقاشی های زیادی وجود دارد که آنها را برای سالها بی نقص نگه می دارد.

فلزات طلایی

فلز در سال های اخیر جزو متریال های ترند دکوراسیون داخلی مهمی بوده است و به نظر می رسد که دیگر از بین نمی رود. فلزات طلا یی جذابیت زیادی دارند و تضاد با مواد طبیعی را دارند.

آنها نور و سبک را منعکس می کنند. فلزات با روکش مات یا براق از محبوبیت ویژه امسال برخوردارند.

لوازم جانبی فلزی در رنگ های برنجی و طلایی روند دیگری است. بازگشت زیبا به زیبایی دهه 70 در ترکیب رنگ و سایه.

ترکیب ارگانیک و مدرن

وقتی از ترکیب مدرن و ارگانیک استفاده می شود ، فضایی تمیز و ظریف ایجاد می شود. به عنوان مثال کنار هم قرار گرفتن چوب و شیشه یکی از زیبا ترین گزینه هاست.

در تصویر مشاهده می کنیم که بین چوب و روشنایی کاشی، سرامیک، شیشه قرار گرفته است. ترکیبی از مواد مکمل آسان برای نگهداری. یک ترکیب مدرن اما دکوراسیون داخلی.

کاشی های کوچک

کاشی های کوچک ، از نوع موزاییک ، امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

یا به صورت نوارهای کوچک.

کاشی های کلاسیک .

همچنین کاشی های دست ساز مرسوم هستند. همچنین از جذابیت بصری بالایی برخوردارند. بافت متضاد کاشی های دست ساز و چوب طبیعی بسیار مکمل یکدیگر هستند.

کاشی هایی با الگوهای خلاقانه

کاشی های طرح دار هندسی ممکن است در سال های اخیر بسیار مورد استقبال قرار گرفته باشند ، امسال به کاشی های ساده تبدیل می شوند ، اما با ظاهری خلاقانه. به عنوان مثال ، یک طراحی سنبله دوزی جذابیت ظریفی را اضافه می کند.

موزاییک

با توجه به خاک ، یکی از گزینه های فعلی موزاییک ها هستند.

لوازم جانبی و زیور آلات

در هنگام تزئین سرویس بهداشتی ، بسیاری از اوقات ، بدون اینکه متوجه شویم ، به تعداد افرادی که در طول زندگی خود از آن بازدید می کنند توجه نمی کنیم. بنابراین مهم است که همه جزئیات را مثل اینکه ورودی خانه باشد مراقبت کنیم.

حوضچه ها و شیر آب برای حمام های مدرن

به لطف تنوع زیادی که در بازار وجود دارد ، ما می توانیم از کلاسیک ترین شیرآلات تا پیچیده ترین آنها را انتخاب کنیم ، همه اینها بستگی به سبکی دارد که می خواهیم به سرویس بهداشتی بدهیم.

به عنوان مثال ، اگر حمام سبک مینیمالیستی دارد ، بهترین کار این است که یک شیر آب بسیار مدرن قرار دهیم. اگر می خواهیم سبک پرنعمت را انتخاب کنیم ، شیر آب کلاسیک بهترین گزینه است. طرح ها و مواد متنوعی در دستشویی ها وجود دارد ، به عنوان مثال ، در زیر یک دستشویی مرمر ، یکی از روندهای امروزی ، مشاهده می کنیم. مخلوط مواد به حمام فوق العاده ظریف و تصفیه شده زیبایی می بخشد.

گرمایش حمام

طرح های گرمایش برای حمام ، پیشنهادهای کاملاً اصیل را ارائه می دهد ، همانطور که در این عکس ها مشاهده می کنید.”

حمام مدرن با دوش یا وان با ماساژ هیدرولیک

اگر به چگونگی وضعیت حمام ها در چند سال پیش فکر کنیم ، می بینیم که تقریباً در همه خانه ها وان راحت حاکم است. وان ها همیشه عالی بوده اند زیرا می توان آن ها را با آب پر کرد و ساعت ها در آن استراحت کرد. با ورود دوش ها ، این امر پشت سر گذاشته شد و آن این است که زندگی مدرن باعث می شود ما هرچه سریعتر پیش برویم

اما این بدان معنا نیست که دوش های امروز گزینه های خارق العاده زیادی به ما نمی دهند. همانطور که می بینید ، آنها فضای بسیار کمتری نسبت به وان را اشغال می کنند و این مزیت را دارند که می توانید آزادانه راه بروید و راحت تر حرکت کنید.

دوش با ماساژور های آن ممکن است لوکس به نظر برسد که همه نمی توانند به آن دسترسی پیدا کنند. با این حال ، این نیز بخشی از اضافات بزرگ در حمام های مدرن است و به آن اندازه که به نظر می رسد گران نیست.

تاسیساتی متشکل از یک سر دوش بزرگ و دوش دستی جدا ، به جای دو سر دوش که روی همان میله سوار شده اند. این نه تنها مجلل ، روح انگیز و قابل تنظیم است ، بلکه در حمام های مدرن نیز جلوه ای زیبا دارد.

وان های مدرن نیز به نوبه خود ، با بسیاری از امکانات ، به خصوص جکوزی ها ، ارائه می شوند.

روشنایی حمام


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن