پرده مدرن-دکوراسیون داخلی-دکوراسیون داخلی منزل- چیدمان منزل- چیدمان خانه کوچک-پرده اتاق خواب-پرده ی پذیرایی-دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن-رنگ- همه چیر درباره ی انتخاب پردهتخریب و بازسازیدکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی اتاق خوابدکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکدکوراسیون داخلی سبزدکوراسیون داخلی مدرندکوراسیون منزلرنگ در دکوراسیون داخلیکابینت آشپزخانهمقالات

بررسی انواع پرده در دکوراسیون داخلی منزل- قسمت اول

اینبار تمرکز بر روس سبک مینیمالیست و ساده تر بودن مدلها است. البته این موضوع هم درمورد پرده ها و هم “>دکوراسیون داخلی منزل صادق است. نمونه پرده های سال ۲۰۲۰برای اتاق نشیمن، ساده‌ترینها است که با نقشهای ساده ترکیب شده اند. وظیفه اصلی پرده های مدرن، عملکرد آنهاست. درعین حال فضای اتاق نشیمن را دنج و گرم کند.

پرده های سالن پذیرایی و اتاق نشیمن می بایست از رنگهای روشن و ملایم باشد. به چند نمونه از تصاویر پرده های محصول سال ۲۰۲۰ توجه کنید:

• پرده های خاکستری از محبوبیت بالایی برخوردارند.

• پرده های داخل اتاق بدون نقش و نگار در حاشیه

• پرده های با نقش و الگو ها طرفداران خود را دارند

• پرده های دو رنگ که خیلی مورد استقبال افراد قرار میگیرند.

• مهمترین نکته در ترند پرده ها در سال 2020 نصب چوب پرده ی آنها در سقف است.

• وزن پارجه ی مورد استفاده برای پرده ها کمتر شده است

قبل از انتخاب پرده ها می باسیت به کل فضای خانه توجه کرد. درحال حاضر چندین آیتم درمورد اینکه کدام نوع پرده برای چه سبکی از “>دکوراسیون داخلی منزل بهتر است وجو دارد.

سبک مینیمالیسم: استفاده از پرده های طبیعت گرا و ساده در اتاقی که به سبک مینیمالیسم دکور شده است، بسیار ایده آل خواهد بود، رنگ های خنثی، سفید، خاکستری و … هم جدید هستند و هم فضا را دنج می کنند.

سبک اسکاندیناوی: در این سبک بیشتر از رنگ های شبیه به هم و خنثی استفاده می شود به خصوص اینکه این رنگ ها با رنگ مشکی ترکیب شوند.

سبک کلاسیک: این یک سبک رسمی و تشریفاتی می باشد که عموما پرده های سنگین با برش های پیچیده از پارچه های با کیفیت بالا و بادوام هستند

سبک مدیترانه ای: پرده های به این سبک دارای گلدوزی ها و نقوش زیبا هستند که استفاده از آنها در خانه خیال خانه روستایی را می بخشد.

فناوری پیشرفته: سبک مدرن با رنگهای روشن و خنک مثل آبی و سفید مشخص می شوند.

سبک طبیعت دوست: بیشتر از جنس کتان برای پرده های به این سبک استفاده میشود. این پرده ها عموما میتوانند بدون هیچ طره و نقشی باشند.

با انتخاب مناسب ترین سبک “>دکوراسیون داخلی منزل، مستقیما میتوانید به سراغ انتخاب یک نوع خاص از پرده بروید.

جنس پارچه


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن