دکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی مدرندکوراسیون مدرندکوراسیون منزلدکوراسیون منزل-برترین ترندرنگ در دکوراسیون داخلیمقالات

برترین ترند های طراحی داخلی سال ۲۰۲۰

top colors 2020 1574699363 80x80 - برترین ترند های طراحی داخلی سال ۲۰۲۰

رنگ هایی که در سال ۲۰۲۰ در همه جا مشاهده خواهید کرد

Silk effect textured wallpaper for the small TV room 768x512 80x80 - برترین ترند های طراحی داخلی سال ۲۰۲۰

۲۰ اتاق تلویزیون کوچک که از لحاظ کارکردی تعادل دارند

آیا به دنبال جدیدترین ترندهای طراحی داخلی برای الهام بخشیدن به طرح های تزئینی خود در سال 2020 هستید؟ در اینجا ما از بین 20 مورد از برترینهای آنها را برگزیدیم که ماندگارند و بازخواهند گشت.

1. آبی در خاکستری جدید

بله ، ما این را گفتیم ، ما هرگز فکر نمی کردیم که این اتفاق بیفتد اما عشق ما به خاکستری توسط رنگ آبی هل داده شده است ! و اگر ما را باور ندارید، پانتون را باور کنید. نه به رخ کشیدن است و نه چیز دیگری، اما ما این شک را داشتیم که Pantone رنگ سال 2020 رنگ آبی انتخاب کند. احساس می کرد وقت رنگ آبی است. رنگ 2020 کلاسیک آبی نامیده می شود و دقیقاً همین است: آبی کلاسیک. تمیز و ظریف است ، اما همچنین واقعاً نشاط آور است و (در مقایسه با چند سال اخیر) رنگی بسیار آسان برای ترکیب با دیگر لوازم در منزل شما می باشد.

2. و همه ما هنوز عاشق صورتی هستیم

شرط می بندم آخرین باری که می خواستید اتاقتان را صورتی کنید، احتمالاً در حدود 11 سالگی بودید. اما بعد از گذشت یک یا دو دهه از در ارتباط بودن با اتاق های خواب نوین، صورتی کاملاً برمی گردد! با این وجود چند قانون برای تسلط بر این رنگ آب نباتی وجود دارد. اول اینکه، از هرچیزی که یادآور رنگ باربی است اجتناب کنید، پیچ و خم‌های روشن و خاموش راهی مناسب برای رفتن است. و از تاکیدات مات – و یا هر چیزی براق و صورتی استفاده کنید، و شما دوباره وارد قلمرو اتاق خواب شش سالگی می شوید. بنابراین، با توجه به آن سنگهای کوچک خرد، به سراغ ایده های دکوراسیون صورتی ما بروید.

3. رنگ های آرام

یک بازیکن بزرگ و غدر در دنیای ترند داخلی ، اجازه دهید نگاهی به رنگ سال 2020 Dulux بیاندازینم: رنگ آرام سحر آمیز: رنگ سبز! خوب ، نرم و خنثی است ، اما با این وجود ، ما دوست داریم! داستان در پشت رنگها همه چیز درباره “خلق و خوی ملت در آستانه ی یک دهه جدید” و همینطور نوع احساس ما در مورد زندگی در دنیایی که از لحاظ فناوری پیشرفته است و احساس می کنیم که از یکدیگر جدا هستید. این رنگی است که از زمان انتشار آن در پاییز سال 2019 به طور گسترده ای رشد کرده است؛ این سایه واقعاً متنوع است که به نظر می رسد وقتی آن را با پالت های مختلف ترکیب می کنید کاملاً تغییر می کند. قسمت سرد آن را با خاکستریهای به رنگ استیل ترکیب کنید و یا آن را با استفاده از رنگ صورتی کم رنگ و یا کرم سبک کنید.

4. بافت، بافت، بافت

ترندهای سال 2020 همگی مربوط به رنگ نیستند ، ما می بینیم که به طور فزاینده ای از بافت برای افزودن جذابیت به اتاقها نیز استفاده می شود. نگاهی که ما به آن عشق می ورزیم این است که بافت های مختلفی را با رنگ های یکسان یا بسیار مشابه لایه بندی می کنیم. اگر پیرو سبک های خنثی باشید ، ایده آل است بنابراین باید بدون استفاده از رنگ های زیاد ، روش های مختلفی برای تزئین اتاق خود بیابید. در یک اتاق نشیمن ، کوسن ها و پتوها روش واضحی برای انجام این کار هستند اما در اتاق های دیگر ، سعی کنید با گیاهان بافت هایی ایجاد کنید (گل های خشک در همه جا در سال 2020 به چشم می خورند).

5. چاپ های سنتی در فضاهای مدرن (بازگشت چینتز)

نگاه کنید، ما روندها را ایجاد نمی کنیم، ما فقط در مورد آنها گزارش می دهیم. بنابراین اگر این به کسی توهین کند عذرخواهی می کنیم – اما chintz برگشته است. نا آشنا؟این در اصل یک الگوی سنتی است که بر روی زمینه ای سبک قرار دارد. میدانید چیست؟ ما آن را خیلی دوست داریم ، به خصوص اگر با قطعات معاصر هماهنگ باشد.


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن