تخریب و بازسازیدکوراسیون اداری و تجاری-دکوراسیون داخلی شرکت-دکوراسیون داخلی اداری- چیدمان دفتر کار- چیدمان اتاق کار-اتاق کنفرانس-پرده ی اتاق کار-دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن-رنگ- همه چیر درباره ی دکوراسیسون اداریدکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی اتاق خوابدکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکدکوراسیون داخلی سبزدکوراسیون داخلی مدرندکوراسیون منزلرنگ در دکوراسیون داخلیکابینت آشپزخانهمقالات

برترین ترندهای طراحی فضای پذیرایی سال ۲۰۲۰

9 9 80x80 - برترین ترندهای طراحی فضای پذیرایی سال ۲۰۲۰

بررسی چند روند طراحی دکوراسیون داخلی

1-نگاه به طبیعت

سام هود ، بنیانگذار و مدیر خلاقیت در شرکت Amara.com می گوید: در دنیای امروز طراحی دکوراسیون داخلی عشق و علاقه ی زیادی به مواد طبیعی و ارگانیک وجود دارد. مانند حصیر و چوب نیشکر که میتوانند درکنار پارچه های نرم و لطیف فضای دکوراسیون داخلی را مهیج و گرم و صمیمی نشان دهند.

2-توجه به پارچه های کتان

لورا میگوید: در چند فصل گذشته ، میزان فروش مبلمان با پارچه ی مخملی روشن بر فروش اثاثه یا لوازم دکوراسیون داخلی دیگر غلبه کرده اند ، اما در چند ماه گذشته شاهد روند رو به رشد مبل های کتان هستیم، که به سرعت در حال افزایش محبوبیت هستند و در بالای لیست پرفروش ترین های ما قرار دارند.

پارچه های کتان با رنگ های خنثی مثل رنگ های طبیعی، خاکستری و سنگشور شده، فضا را آرامتر و صمیمی تر جلوه میدهند. با توجه به اینکه اکثر افراد پذیرای مبلمان با رنگهای آرامتری هستند، مبلمانی که از نظر سایز نسبت به بقیه بزرگتر بوده و کوسن های زیادی روی آن قرار میگیرد طرفداران بیشتری پیدا کرده اند.

3- حداکثر گرایی

فیلیپا پرینسلو مدیرعامل یک شرکت طراحی دکوراسیون داخلی می گوید: فردیت در سال 2020 در خط مقدم طراحی دکوراسیون باقی خواهد ماند. همچنین میگوید در حالی که علاقه مندان به دکوراسیون داخلی به دنبال راه هایی برای دمیدن روح تازه در اتاق های خود بدون یک تعمیرات اساسی کامل هستند، لوازم جانبی ترکیب کردن برخی لوازم دکوری که با دقت انتخاب شده اند فرصتی برای تزریق زیبایی و شخصیت را به شما ارائه می دهند.

4- رنگ صورتی

رنگ صورتی به طور فزاینده ای یک رنگ زیبا برای دکوراسیون فضای پذیرایی می باشد. رنگ های صورتی ملایم و تیره میتواند هر فضایی را مهیج وجذاب کند و نشان دهنده ی تمایل مجدد ما به استفاده از رنگ های سرخ تردر فضاهای بزرگتر شده و به طور کلی رنگ بیشتری را به محیط وارد میکند.

رنگ صورتی ملایم یک جایگزین تازه کننده برای سایر رنگ های خنثی مانند کرم یا بژ بوده و به اندازه کافی روشن است که می تواند یک شادی را به اتاق اضافه کند.

5- طرح شیاری شگفت انگیز و منحنی های مجلل

کلر ویلکس از sofa.com می گوید: “طرح شیاری در فصل گذشته به عنوان یک روند بزرگ در طراحی مبلمان ظاهر شد و ما اطمینان داریم که در چند سال بعدی نیز ادامه خواهد یافت.”

سوزی مک ماهون، مدیر یک فروشگاه مبلمان میگوید اشکال منحنی و همین طرح های شیاری از ترندهای اصلی مبلمان اتاق نشیمن است. وی توضیح می دهد که محبوبیت مبلمان خمیده به عنوان جایگزینی دعوت کننده تر به جای خطوط زاویه دار مبلمان سنتی بیشتر می شود. به ویژه تغییراتی در چیدمان رسمی دو مبل رو به روی هم ایجاد شده است که به نفع شکل های خمیده است که هم راحتی و هم فضای کافی برای سرگرمی را فراهم می کند.

6-جدابیت کویر

لیز میسون ، مدیر برند La Redoute ، می گوید: رنگهای خاکی در این فصل ترند برجسته ای در “>دکوراسیون منزل خواهد بود. بافت های طبیعی مانند خیزران و جوت بافته شده ، به علاوه رنگهای بیابانی مانند تناژهای مایل به قرمز، ماسه و بژ همه محبوب خواهند بود زیرا هدف ما ایجاد محیط های طبیعی و زمینی است که بتوانیم از زندگی پرمشغله خود جدا شویم.

7- رنگ های تیره

پیتر گومز ، طراح اصلی در Zoffany می گوید: “همه ما با اطمینان بیشتری شروع به تزئین کردیم.”

همچنین میگوید همه ی ما در استفاده از رنگهای تیره جسورتر شده ایم. به نظر می رسد یک روش پیچیده تر برای استفاده از چنین رنگهایی برای ایجاد یک “>دکوراسیون داخلی لایه ای و پیچیده وجود دارد ، خواه این کار از طریق رنگ آمیزی سقف باشد یا تزئین هر چهار دیوار به همان رنگ.

رنگ سبز بکار برده شده در تصویر بالا یک سبز تیره و کاملا روبه رشد است و نشان دهنده ارتباط با طبیعت است که در حال حاضر بسیار مهم است.

8- کفپوش وینیل

کفپوش وینیل بیشتر برای آشپزخانه یا اتاق ناهار خوری استفاده میشود ، اما وقت آن است که به استفاده از این کفپوش در سالن پذیرایی فکر کنیم. زیرا نگهداری این ماده بسیار آسان میباشد. آن را با یک طرح خنثی جفت کنید تا ظاهری زیبا ایجاد شود.


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن