آشپزخانهبازسازی خانهبازسازی دکوراسیون خانهبازسازی منزلبهترین شرکت دکوراسیون داخلی تهرانخانه مدرنخدمات دکوراسیوندکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی شرکت مهندسیدکوراسیون مسکونیدکوراسیون و بازسازیشرکت های طراحی و اجرای دکوراسیون داخلیطراحی و دکوراسیون آشپزخانه مدرنکابینت و مبلمان آشپزخانهمدرنهمه مطالب

بازسازی دکوراسیون داخلی خانه مدرن

معماران Mitsuori بازسازی دکوراسیون خانه ای را در Northcote استرالیا طراحی  و اجرا کرده اند که شامل یک آشپزخانه با سبکی جدید و باز است.

طراحی و دکوراسیون آشپزخانه به صورت  اپن با کابینت های سفید و چوبی مینیمال و پنجره ای افقی و باریک به نحوی متفاوت دیزاین شده است. از جزئیاتی که در آشپزخانه چوبی و سفید توجه هر کسی را جلب میکند ، پنجره افقی باریک با قاب چوبی است که در راستای کابینت های روبرویی به عنوان  backsplash با زمینه ای از منظر گیاهان و طبیعت بیرون به کار رفته است.

modern kitchen 3 1024x683 - بازسازی دکوراسیون داخلی خانه مدرن

پنجره ای که در امتداد دیوار قرار دارد منظره ای از باغ را در خارج فضا و نور طبیعی زیادی را به آشپزخانه وارد  فضا می کند .

در مجاورت آشپزخانه یک گوشه مطالعه کوچک قرار دارد که با قفسه های باز ، فرش ، روشنایی و یک مبل تکی و با متریال های یکنواخت و مشابه سمت آشپزخانه مبلمان شده است.

modern kitchen 4 1024x683 - بازسازی دکوراسیون داخلی خانه مدرن

در اتاق ناهار خوری مجاور ، نورگیرهای سقفی فضای اتاق را با نور طبیعی روشن میکنند در عین حال که سایه های جذابی را در امتداد دیوار ایجاد می کنند.

در دیوار مقابل ،پس از بازسازی خانه  طراحی سفارشی فضای ذخیره سازی و ویترینهایی ایجاد کرده ، در حالی که میز غذاخوری به صندلی های معاصر مجهز شده و با کفپوش بتونی با طرح منحصر به فرد، فضای داخلی را تکمیل کرده است.

modern kitchen 7 642x1024 - بازسازی دکوراسیون داخلی خانه مدرن

در  دکوراسیون  سرویس وحمام  مدرن در حالی که کاشی ها دیوارها را می پوشانند ، یک آینه بدون قاب گرد از یک قلاب چوبی ساده آویزان است ، که با متریال چوب مطابقت خوبی ایجاد کرده است. حمام همچنین شامل یک وان توکار در کنار پنجره ای بلند و طاقچه قفسه بندی در دیوار مجاور است.

modern kitchen 6 683x1024 - بازسازی دکوراسیون داخلی خانه مدرن modern kitchen 5 683x1024 - بازسازی دکوراسیون داخلی خانه مدرن

تحریریه دکوبوم

منبع:contemporist


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن