بازسازیبازسازی آپارتمانبازسازی خانهدکوراسیون داخلی و خارجیدکوراسیون مسکونیقبل و بعد از بازسازی

بازسازی خانه با آشپزخانه شیشه ای محصور

شرکت معماری و طراحی داخلی Egue y Seta ، بازسازی خانه در بارسلون ، اسپانیا را در سه طبقه و  دارای یک آشپزخانه است با  پنجره های داخلی محصور ، به پایان رسانده است. در ادامه با وبسایت شرکت طراحی معماری و دکوراسیون داخلی دکوبوم با مشاهده حوزه های مختلف خانه و توضیحات بعد از بازسازی آن همراه باشید….

آشپزخانه

در بدو ورود به خانه ، آشپزخانه درست در قسمت ورودی قرار دارد و در داخل  با دیوارهای پنجره ای با فریم های سفید طراحی شده است آشپزخانه هم به عنوان کنجی برای صرف صبحانه و هم  به صورت بار و سرو غذا  کاربرد دارد که از سمت نشیمن با حذف قسمتی از پنجره های فریمی سفید مانند دریچه ای ارتباط و دسترسی را آسانتر کرده است کابینت های سفید با کابینت های یشمی مات ترکیب شده اند در حالی که از کاشی های سفید برای backsplash  استفاده شده است.

renovate deco 3 - بازسازی خانه با آشپزخانه شیشه ای محصورrenovate deco 6 - بازسازی خانه با آشپزخانه شیشه ای محصور            

پس از بازسازی خانه یک گوشه دنج برای صرف صبحانه شامل یک نیمکت توکار و دو صندلی طراحی شده و برای تاثیر بیشتر  دیوار پشتی  به جای شیشه با  آینه دیزاین شده که سبب بزرگتر شدن فضا می شود. اگر با مزایای استفاده از آینه در دکوراسیون آشنا نیستید مطلب زیر را در ادامه میتواند برای شما مفید باشد:

نقش و جلوه ی آینه در طراحی و دکوراسیون داخلی

renovate deco 7 - بازسازی خانه با آشپزخانه شیشه ای محصور

بار + درب کشویی

جدا کردن آشپزخانه و حوزه ورودی از اتاق نشیمن و اتاق ناهار خوری با پلان باز ، توسط یک درب شیشه ای کشویی صورت گرفته که با قاب های پنجره سفید دیوارهای آشپزخانه مطابقت دارد. همچنین در سمت دریچه یک میز کانتر چوبی طراحی شده که به عنوان بار آشپزخانه عمل می کند.

renovate deco 8 - بازسازی خانه با آشپزخانه شیشه ای محصور

ناهارخوری

در قسمت نشیمن در کنار تورفتگی شومینه  یک میز  غذاخوری مشابه میز صبحانه در آشپزخانه  با یک میز چوبی و صندلی تاقچه ای توکار با صندلی های چوبی و  یک چراغ آویز برای ایجاد نور متمرکز هنگام صرف غذا دیزاین شده است.

renovate deco 16 - بازسازی خانه با آشپزخانه شیشه ای محصورrenovate deco 1 - بازسازی خانه با آشپزخانه شیشه ای محصور

اتاق نشیمن

اتاق نشیمن دارای قفسه هایی است که دیوار را  سرتاسری پوشانده است ، در حالی که  چیدمان کاناپه و صندلی های راحتیبه عنوان نقطه کانونی بر شومینه و محل نگهداری هیزم داخلی متمرکز شده اند.

renovate deco 14 - بازسازی خانه با آشپزخانه شیشه ای محصور

تراس باغ

در خارج از اتاق نشیمن ، یک تراس قرار دارد که دارای یک فضای  روباز و یک حوزه ناهار خوری  است که با مبلمان مناسب فضای بیرونی تجهیز شده است.

renovate deco 25 - بازسازی خانه با آشپزخانه شیشه ای محصور

پله ها

یک راه پله نیمه باز سطوح مختلف این خانه مدرن را بهم متصل می کند.

renovate deco 20 - بازسازی خانه با آشپزخانه شیشه ای محصور

اتاق خواب ها

اتاق خواب ها در طبقه میانی خانه قرار دارند. کاغذ دیواری  با طرح گیاهی یک دیوار مشخص  ایجاد می کند و  باعث جدا شدن محل خواب و حمام می شود.

در حمام ، دیوارهای شیشه ای با فریم، دوش و شیرآلات سیاه رنگ  دیزاین شده و  دید را  توسط پارتیشنی که با میز آرایش ترکیب شده مسدود میکند.

renovate deco 10 - بازسازی خانه با آشپزخانه شیشه ای محصورrenovate deco 11 - بازسازی خانه با آشپزخانه شیشه ای محصور

کاغذ دیواری  در این قسمت نیز به تبع اتاق خواب  دیگر توسط طرح  با  پترن گیاهی دیزاین شده  و یک اتاق خواب مدرن با یک میز تحریر کوچک برای مطالعه یا کار ایجاد کرده است.

renovate deco 17 - بازسازی خانه با آشپزخانه شیشه ای محصورrenovate deco 23 - بازسازی خانه با آشپزخانه شیشه ای محصور

اتاق کودک

در اتاق خواب کودک ، برش های چوبی به شکل منحصر به فرد روی دیوار وجود دارد که برای اتصال پایه های سنگ نوردی طراحی شده اند و دیوار معمولی را  هوشمندانه به یک دیوار کوهنوردی  برای بازی کودکان تبدیل کرده است که برای امنیت نیز از تشک هایی برای محافظت بیشتر استفاده شده است.

renovate deco 12 - بازسازی خانه با آشپزخانه شیشه ای محصور

اتاق نشیمن ثانویه

در سطح بالای خانه یک اتاق نشیمن ثانویه با سقف شیب دار قرار دارد. اتاق نشیمن با یک کاناپه ،  چراغ های آویز  با چوب خیزران ، یک میز با تلویزیون  و یک مکان مطالعه با قفسه های داخلی مبله شده است.

renovate deco 21 - بازسازی خانه با آشپزخانه شیشه ای محصور

بالکن

درب کشویی نشیمن دوم به بالکن با چشم انداز محله باز می شود. یک میز کوچک با صندلی ، و همچنین یک فرش در فضای باز و مبلمان فضایی مفرح را برای کاربران فضا ایجاد کرده است.

renovate deco 18 - بازسازی خانه با آشپزخانه شیشه ای محصور

برای مشاهده پلان و طرح  چیدمان طبقات این خانه پس از بازسازی با دکوبوم همراه باشید….

renovate deco 24 - بازسازی خانه با آشپزخانه شیشه ای محصور

تحریریه دکوبوم

منبع: contemporist


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن