آبیآپارتمان 120 متریبازسازی آپارتمانچوب در دکوراسیون آپارتماندکوراسیون داخلیدکوراسیون مسکونیرنگ آبی آسمانی در دکوراسیون منزلطراحی آپارتمان 120 متریطراحی داخلی آپارتمان 120 متریطراحی سفارشیعکس آپارتمان 120 متریمبلمان آبی آسمانینقشه داخلی آپارتمان 120 مترینمای داخلی آپارتمان 120 متریهمه مطالب

آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی آپارتمانی 120 متری

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی این خانه با مساحت بیش از ۱۲۰ متر مربع واقع در خیابان ویا آگوستا در منطقه فوقانی بارسلونا،انجام شده است. بازسازی مجدد فضا امکان دستیابی به فضایی درخشان ، گسترده و منظم تر با اولویت استفاده از همه مناطق خانه را ایجاد کرده است.

BLUE APARTMENT 14 - آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی آپارتمانی 120 متری

در منطقه فوقانی بارسلونا ، مالکان تمایل داشتند تا  فضای موجود را به نحوی بهینه سازی کنند تا حوزه های مختلف به صورت همگن و سیال نقش ایفا کرده و از هویتی منحصر به فرد با سبکی معاصر برخوردار باشند یکی از اهداف اصلی حفظ نظم و گسترش روشنایی بود و به همین منظور ، فضاهای ذخیره سازی برای عملکرد موثرتر به فضا افزوده شد و یک خانه شخصی و صمیمی با  حوزه های کارکردی با حفظ ارتباط و هماهنگی در تمام خانه ایجاد نموده است.

BLUE APARTMENT 2 - آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی آپارتمانی 120 متری

در دکوراسیون داخلی چوب طبیعی و جزئیات طراحی به همراه رنگ های خنثی استفاده شده است و مبلمان با پارچه های آبی لطافت  و روشنی را به فضا اهدا نموده و یک منطقه متعادل و جادار را حتی برای بازی کودکان ایجاد کرده است.

BLUE APARTMENT 6 - آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی آپارتمانی 120 متری

کفپوش چوبی در کلیه مناطق خانه به جز آشپزخانه به کار رفته و سبب گرما بخشی به فضا شده و کفپوش های با طرح آبی قسمت آشپزخانه را از نشیمن از نظر بصری مجزا ساخته در حین اینکه هماهنگی با رنگ های کل فضا را حفظ نموده است.

BLUE APARTMENT 8 - آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی آپارتمانی 120 متری

در دیوار کنار آشپزخانه با استفاده از قاب عکس های مختلف در اندازه های مختلف ، کلاژی با نقاشی های کودکان به همراه رنگ و شخصیت های خلاق شکل گرفته و سبب هویت بخشی به فضا و استفاده خلاقانه از نقاشی های کودکان و جذب کودک خانواده به دکوراسیون منزل می شود.

آشپزخانه منطقه مهمی از خانه است زیرا آشپزی و زمان زیادی را در آن می گذرانیم از این رو علاوه بر زیبایی بصری سعی شده تا دکوراسیون کاربردی باشد و در کنار آن یک میز غذاخوری برای دسترسی آسان برای سرو غذا همچنین به عنوان سطح کاری به فضا افزوده شود.

BLUE APARTMENT 5 - آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی آپارتمانی 120 متریBLUE APARTMENT 9 - آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی آپارتمانی 120 متریBLUE APARTMENT 3 - آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی آپارتمانی 120 متری

از  دیگر نیازهای اساسی مالکان توجه به نیازهای کودکان و در نظر گرفتن فضای کافی برای آن ها بوده است. بنابراین اتاق کودک به همراه تختخواب و میز سفارشی با  هماهنگی با سایر اجزای دکوراسیون به کار رفته است.

متریال چوب به عنوان متریال اصلی در کل فضا استفاده شده و تم طبیعی فضایی دنج و مدرن ایجاد نموده است نور یکی از اصلی ترین نقاط قوت خانه است که هر یک از حوزه های منزل را  به خوبی برجسته می کند.

BLUE APARTMENT 4 - آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی آپارتمانی 120 متری

از رنگهای خنثی بر روی دیوارها استفاده شده است که اجازه می دهد تغییراتی جزئی در طول زمان روز  ایجاد شود.

برای دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام از دیوارپوش های طرحدار با چوب و عناصر معاصر استفاده شده که مکمل فضا بوده و به آنها شخصیتی مستقل و کمی متفاوت تر بخشیده است.

BLUE APARTMENT 10 - آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی آپارتمانی 120 متریBLUE APARTMENT 11 - آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی آپارتمانی 120 متریBLUE APARTMENT 7 - آبی آسمانی در دکوراسیون داخلی آپارتمانی 120 متری

تحریریه دکوبوم

منبع: archilovers


Source link

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن